Район готується до проведення кампанії оздоровлення та відпочинку дітей влітку

29.03.2018 09:01:55
Район готується до проведення кампанії оздоровлення та відпочинку дітей влітку

Очікувана загальна сума фінансування з місцевих бюджетів оздоровчої кампанії влітку 2018 року становить 846,40 тис. гривень- про це повідомила начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Юлія Ільїна,  доповідаючи про підготовку до проведення районної кампанії оздоровлення та відпочинку дітей на колегії РДА.

Доповідач зазначила, що з 01 червня на базі 17 шкіл району планується відкриття таборів відпочинку з денним перебуванням. Дітлахи перебуватимуть у таборі протягом шести годин із дворазовим харчуванням. У пришкільних таборах прогнозується перебування 849 дітей пільгових категорій. А на організацію та проведення літнього відпочинку для шкіл району планується залучити 407,9 тис. грн з місцевого бюджету. На базі 3 закладів освіти району  планується організувати літні загони з патріотичного виховання, але без організації харчування.  «Функціонування таборів відбудеться за умови виділення коштів із районного бюджету та бюджетів сільських рад і ОТГ» - сказала начальник управління.

Для організації оздоровлення дітей району в позаміських таборах управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації забезпечуватиметься закупівля путівок до дитячих оздоровчих таборів області, на що з районного бюджету передбачені кошти в сумі 224,00 тис. грн. Також протягом року діти різних пільгових категорій оздоровлюються за кошти державного бюджету та частковою батьківською платою у ДП «УДЦ «Молода гвардія» та ДПУ «МДЦ «Артек». Окрім цього Каховським районним центром первинної медико-санітарної допомоги  забезпечується оздоровлення дітей у санаторно-курортних закладах.

Нок доповіді Юлія Миколаївна наголосила, що потенціалом для підвищення чисельності оздоровлених дітей є активна позиція у зазначеному питанні сільських рад району та рекомендувала Кам’янській сільській раді розглянути можливість виділення коштів на оздоровлення дітей.

Також вона звернулася до керівництва ОТГ з рекомендацією передбачення в місцевих бюджетах громад кошти на забезпечення послугами оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій, відповідно до чинного законодавства.

Підсумовуючи дане питання Ольга Леонідівна подякувала головам сільських рад та керівникам громад за  небайдужість і надання можливості оздоровлення та відпочинку дітей громади та висловила сподівання на подальшу тісну співпрацю всіх гілок влади.

Корисні посилання