Районна державна адміністрація почала підготовку до відзначення річниці незалежності України

09.02.2016 11:49:35
Районна державна адміністрація почала підготовку до відзначення річниці незалежності України

У цьому році відзначається 25 річниця незалежності України.

Задля того, щоб відзначення ювілейної  дати відбулось на гідному рівні відбулося перше засідання робочої групи під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Ольги Вакулич.

До складу робочої групи увійшли керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Васильєва, начальник відділу організаційної роботи та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації Ірина Майстренко та головний спеціаліст цього відділу Інна Бальошенко, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Віталій Грушко, директор КРКУ «Районний центр по обслуговуванню закладів освіти» Старостенко Світлана, в.о.начальника відділу культури Тетяна Саламахіна, директор КУ «Районний будинок культури ім..Фрунзе» Наталія Сіренко.

Президент Петро Порошенко підписав указ, спрямований на відзначення 25-ї річниці проголошення незалежності України та засвідчення поваги до подвигу борців за свободу, незалежність і територіальну цілісність Української Держави.

З метою організації виконання в області Указу Президента розпорядженням голови обласної адміністрації затверджено  склад обласного організаційного комітету та обласні заходи. В свою чергу райдержадміністрація з метою забезпечення високого рівня відзначення знаменної дати та належної організації святкування Дня  Державного Прапора України та Дня Незалежності повинна затвердити районний план заходів. З метою обговорення проекту плану відповідних заходів проведено перше організаційне засідання   метою якого стало й визначення з форматом відзначення 25-ї річниці незалежності України на місцевому рівні.

Спільним  рішенням членів робочої групи вирішено змінити формат святкування. Отже загальнорайонний захід буде проведено в районному будинку культури 20 серпня у форматі концерту в рамках традиційного VI фестивалю  народної творчості «Каховський вернісаж», а урочисте нагородження та відзначення кращих представників Каховського району відбудеться під час проведення колегії райдержадміністрації, що відбудеться  днями раніше.

Учасниками зібрання було наголошено на тому, що заходи будуть реалізовуватися  протягом ювілейного року, тому доречним було б створення на сторінках місцевих засобів масової інформації та офіційному сайту райдержадміністрації тематичної рубрики.

Окрім всього було обговорено необхідний обсяг бюджетних коштів для фінансування заходів до 25-річчя проголошення незалежності України з метою належної їх організації та обговорювалася можливість виготовлення друкованої продукції до державного свята.

Підводячи підсумок засідання Ольга Леонідівна наголосила на тому, що цей День Незалежності України ми повинні відсвяткувати під знаком єднання і незламності українського народу та на високому рівні, тому вже наступне засідання буде проведено вже через тиждень за участтю керівництва району задля визначення переліку заходів, які потребують фінансової підтримки та необхідного фінансування для забезпечення їх реалізації

Корисні посилання