Районна влада готується про літнього  оздоровлення дітей пільгових категорій

18.04.2018 13:27:51
Районна влада готується про літнього  оздоровлення дітей пільгових категорій

17 квітня 2018 року заступник голов районної державної адміністрації Ольга Леонідівна Вакулич провела засідання районного штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку (далі – районний штаб).

Начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Юлія Миколаївна Ільїна повідомила, що літня кампанія оздоровлення та відпочинку дітей Каховського району в 2018 році проводиться у відповідності до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», районної програми літнього оздоровлення та відпочинку дітей до 2018 року, затвердженої рішенням V сесії Каховської районної ради VII скликання від 25.03.2016 року № 30.

Ю.М. Ільїна акцентувала увагу щодо необхідності 100-відсоткового забезпечення послугою оздоровлення дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, дітей, осіб визнаних учасниками бойових дій, дітей, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи.

Для організації оздоровлення дітей району в позаміських таборах управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації забезпечуватиметься закупівля путівок до дитячих оздоровчих таборів області. Головним критерієм відбору табору для оздоровлення дітей району є раціональне співвідношення якості надання оздоровчих послуг оздоровчим закладом та вартість оздоровчих послуг.

На закупівлю путівок з районного бюджету передбачені кошти в сумі 224,00 тис. грн, з них для транспортного забезпечення – 25,00 тис. гривень. Кошти будуть спрямовані на оздоровлення дітей пільгових категорій у відповідності до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей».

Враховуючи минулорічний досвід співпраці з дитячим оздоровчим табором ім. Ю.О. Гагаріна (м. Скадовськ), побажання батьків, позитивні відгуки дітей є пропозиція обрати цей табір для оздоровлення дітей у цьому році.

Дитячий оздоровчий табір ім. Ю.О. Гагаріна знаходиться в екологічно чистій зоні на півдні Херсонської області, в місті-курорті Скадовську, на узбережжі мілководної Джарилгацької затоки, яка добре прогрівається сонячними променями, має чудові цілющі якості та підходить для безпечного купання дітей.

Цей курорт славиться як істинно дитячий курорт. Через мілководдя затоки в спекотні літні дні вода прогрівається до 30-32 градусів Цельсія.

Швидке випаровування підвищує насиченість води морськими солями, концентрація яких вище концентрації відкритого моря і досягає 22%. Вода в затоці насичена мінералами, йодом і бромом, необхідних для профілактики і лікування захворювань верхніх дихальних шляхів і нервової системи. Дозований вплив на дитячий організм коктейлю з повітряних ванн, сонячних променів, морських купань і теплого піску сприяють ефективному оздоровленню, загартовують організм дитини, роблять його стійким до простудних та інфекційних захворювань.

Табір потопає в зелені. В найжаркіший день відпочиваючих рятує чарівна прохолода дерев. А краса розарію не тільки радує око, але й покращує настрій, дозволяючи протягом всього дня вдихати аромат квітучих троянд.

У таборі чудовий пляж з блакитними хвилями, на якому хочеться загоряти та купатися без кінця. На морі діти перебувають 5 годин: 3 години до обіду, 2 години після обіду під обов'язковим наглядом медиків, інструктора з фізичної культури та плавання, матроса-рятувальника і загонових вихователів.

Термін перебування - 21 день.

За результатами голосування позитивно розглянуто питання про направлення дітей пільгових категорій на оздоровлення за кошти районного бюджету до ДОТ ім. Ю.О. Гагаріна (Скадовськ).

Підводячи підсумки засідання штабу О.Л. Вакулич зазначила, що сільськими радами також проводиться підбір оздоровчих таборів для направлення на оздоровлення дітей їх громад. Цей позитивний досвід якісно збільшує чисельність дітей району, які оздоровлюються за кошти місцевих бюджетів.

Корисні посилання