Районний турнір з волейболу на кубок воїнів-афганців

16.02.2016 11:10:26
Районний турнір з волейболу на кубок воїнів-афганців

В спортивній залі Роздольненської ЗОШ I-III ст. відбувся традиційний турнір з волейболу серед чоловічих команд на кубок воїнів афганців.

У змаганнях взяли участь 5 кращих команд району, які були розподіленні на групи, де за коловою системою вони визначили місця команд в групах для участі в стикових матчах фінальної частини змагань.

В першій групі переможцем стали команда с. Тавричанка, другу сходинку посіли волейболісти с. Роздольне.

В другій групі перше місце посіли волейболісти с. Чорнянка, на другому місці опинилися спортсмени с. Чорноморівка і на третій сходинці розташувалися волейболісти с. Арх. Слобода.

В матчі за 3-4 місця зустрілися команди с. Роздольне і с. Чорноморівка. Впертий і безкомпромісний поєдинок закінчився з рахунком 2:0 (по партіях 25:22; 25:16) на користь волейболістів с. Роздольне.

Не менш напруженим і захоплюючим виявився поєдинок за 1-2 місця, в якому зустрілися команди с. Тавричанка і с. Чорнянка, де перемогу з рахунком 2:0 (по партіях 25:23, 25:14) святкували волейболісти с. Тавричанка.

По закінченню змагань команді-переможниці були вручено перехідний кубок і диплом I ступеня. Команди-призери змагань були нагороджені дипломами відповідних ступенів, а команди-учасники турніру отримали грамоти та заохочувальні призи від організаторів змагань.

Учасники турніру висловили щиру подяку Каховському районному товариству воїнів-афганців (Мешков К.А.) та Всеукраїнській громадській спілці «Кордон» ветеранів афганської війни і воїнів АТО (Назарук О.І.) за надану фінансову підтримку в проведені цього заходу.

Корисні посилання