Реагування на публікацію інтернет-видання «Херсонщина за день» під заголовком «Обращение в департамент здравоохранения области: хирурги, к которым не стоит ходить»

10.02.2017 13:00:05

За фактом отримання відкритого листа журналіста Тетяни Дергачової від 9 лютого 2017 року в соціальних мережах щодо недотримання деонтологічних норм спілкування з хворими, їх родичами та неприпустимості повторення подібних ситуацій Департаментом охорони здоров’я обласної державної адміністрації було рекомендовано провести відповідну роз’яснювальну нараду з колективом КЗ «Херсонської міської клінічної лікарні  ім. Є. Є. Карабелеша».
У зазначеному медичному закладі протягом тривалого часу (з 2006 року) залишається вакантною посада дитячого хірурга.
У 2013 році в інтернатурі підготовлено молодого спеціаліста для роботи на посаді лікаря-хірурга дитячого. Але молодий фахівець незабаром звільнився з посади. На даний час лікарня готує фахівця з дитячої хірургії, який проходить другий рік інтернатури.
Сьогодні на посаді дитячого лікаря-хірурга працює зовнішній сумісник за індивідуальним графіком роботи. У зв’язку з обмеженим часом прийому не всі діти своєчасно можуть отримати консультацію спеціаліста.
Діти з гострою хірургічною патологією направляються дільничними лікарями до КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня».
 

Корисні посилання