Реформування місцевого самоврядування – це шлях до підвищення якості життя кожного члена територіальної громади

06.12.2013 19:59:00

У Новій Каховці визначили, що реформування місцевого самоврядування – це шлях до підвищення якості життя кожного члена територіальної громади

За дорученням Президента України та Уряду в місті Нова Каховка було організовано широке обговорення Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. До обговорення Концепції долучилась Громадська рада при виконавчому комітеті, Новокаховська міська організація ветеранів війни та праці, мешканці міста. 
Питання виносилось на обговорення під час робочих нарад посадових осіб місцевого самоврядування та на сесії Новокаховської міської ради. Зокрема про результати обговорення в Україні Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, посилення правової, організаційної та матеріальної спроможності територіальних громад, розвитку ефективної територіальної організації влади та органів місцевого самоврядування обговорення в Україні говорив на відкритій нараді у грудні міський голова Володимир Коваленко. 
Він зазначив: «Метою Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні в першу чергу є підвищення якості життя людини, яке досягається за рахунок створення ефективної системи управління, постійного вдосконалення системи надання адміністративних та соціальних послуг».

Корисні посилання