Реформування системи інституційного догляду та виховання дітей.

08.02.2019 08:16:17
Реформування системи інституційного догляду та виховання дітей.

07 лютого 2019 року в обласній державній адміністрації відбулося засідання обласної міжвідомчої робочої групи з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей з наступних питань:

1. Про стан виконання розділу V «Трансформація установ інституційного догляду та виховання дітей» регіонального плану дій з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей в Херсонській області на 2018 – 2026 роки, затверджений розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 22 листопада 2018 року № 850.

2. Алгоритм дій міжвідомчої робочої групи з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей.

3. Обговорення пропозицій щодо початку трансформації дитячого будинку інтернатного типу "Радість" Херсонської обласної ради та потреби громади м. Каховка у створені послуг для дітей, сімей з дітьми (соціальних, освітніх, медичних, реабілітаційних).

У ході обговорення була визначена черговість трансформації закладів інституційного догляду та виховання дітей в Херсонській області та вивчено питання щодо інвентаризації освітніх, медичних, соціальних та реабілітаційних послуг, які надаються дітям та сім’ям з дітьми в м.Каховка.

За результатами обговорення членами робочої групи надано пропозиції щодо початку трансформації дитячого будинку інтернатного типу "Радість" та забезпечення підготовки проекту розпорядження голови ОДА про трансформацію цієї інституції.

Корисні посилання