Реформування української освіти в дії: відбулася серпнева конференція педагогічних працівників

29.08.2019 13:57:39
Реформування української освіти в дії:  відбулася серпнева конференція педагогічних працівників

28 серпня 2019 року   відбулася  серпнева конференція педагогічних працівників, темою якої цьогоріч стала «Нова Українська Школа: виклики та перспективи освітньої реформи». У заходів взяли участь: голова Новотроїцької районної державної адміністрації Наталія Солтановська, голова районної ради Юрій Коцегубов, їх заступники, начальник відділу освіти райдержадміністрації Олена Мартинова директори та вчителі закладів освіти, голови сільських селищних рад району

Звертаючись до освітян, керівники району та начальник відділу освіти відмітили, що освіта є не просто сферою життя - це сфера, яка визначає наше сьогодення і майбутнє. Саме в системі освіти зростають майбутні інженери, військові, лікарі. Також, вони нагородили почесними грамотами кращих освітян.

У ході серпневої конференції її учасники  підвели підсумки першого року впровадження Нової української школи, окреслили досягнення та проблеми, що турбують педагогічних працівників та керівників закладів освіти в умовах реформування освітньої галузі, визначили стан та перспективи розвитку освітянської галузі та дали старт новому навчальному року.

День минув плідно та насичено. Після закінчення офіційної частини присутні оглянули кімнати Новотроїцького інклюзивно-ресурсного центру та  центру національно-патріотичного виховання, де поспілкувалися з колективами установ та переглянули дидактичні матеріали та інтерактивне устаткування, які використовуються під час впровадження освітнього процесу.

 

Корисні посилання