Регіональне відділення Фонду державного майна в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі відкриває двері

04.11.2016 17:21:37

Приватизація сприймається та оцінюється українським суспільством неоднозначно. Як на початку цього процесу, так і сьогодні, на етапі завершення масової приватизації, в суспільстві дискутуються питання доцільності її проведення, обґрунтованості обраних при цьому напрямів, пріоритетів та темпів таких робіт.

Щоб розвіяти сумніви і показати громадськості як функціонує система органів приватизації зсередини, Регіональне відділення Фонду державного майна в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі проводить День відкритих дверей.

В ході цього заходу громадяни зможуть ознайомитися з організацією роботи Регіонального відділення, оглянути приміщення, поспілкуватися з працівниками, взяти участь у бесіді з керівництвом  про нововведення у законодавстві з питань приватизації, оренди, процедури передачі об’єктів права державної та комунальної власності.

Захід буде проведено у вигляді екскурсії, яка розпочнеться о 10 годині. Після проведення екскурсії учасники заходу зможуть поставити запитання працівникам.

Чекаємо на Вас 08 листопада 2016 року за адресою: м. Херсон, проспект Ушакова, 47 (другий поверх).

Додаткову інформацію можна отримати за тел. (0552) 26-18-63, контактна особа   Довгалюк Світлана Василівна.

Корисні посилання