Реконструкція садочка “Лелеченя” в смт Іванівка має бути завершена у 2021 році, - Сергій Козир

12.01.2021 18:25:21
Реконструкція садочка “Лелеченя” в смт Іванівка має бути завершена у 2021 році, - Сергій Козир

Сьогодні т. в. о. голови облдержадміністрації Сергій Козир з робочим візитом відвідав Іванівський район. Зокрема, очільник області оглянув хід реконструкції  ясел-садка «Лелеченя», який входить до програми «Велике будівництво».

На жаль, проєкт не вдалось реалізувати достроково через появу низки непередбачуваних обставин, зокрема виникнення додаткових робіт, які не були передбачені проєктом.

Основною проблемою дошкільної установи «Лелеченя» до реконструкції була відсутність комфортних умов для безпечного перебування дітей та працівників закладу.

Наразі у дитячому садку виконано:

  • роботи з реконструкції покрівлі,
  • утеплення фасаду будівлі,
  • заміну віконних та дверних блоків на металопластикові,
  • оздоблення фасаду декоративною штукатуркою.

Також виконувалися роботи із заміни внутрішніх мереж електропостачання, водопостачання, водовідведення (каналізації), розпочато роботи із облаштування санвузлів, не завершено роботи з реконструкції харчоблоку.

“Наразі, за моїм дорученням, протягом 10 днів має бути влаштовано повною  мірою систему опалення. Запевняю, дитячому садочку в Іванівці – бути. Це питання тримаю під особистим контролем, реконструкція садочка має бути завершена у 2021 році”, - наголосив Сергій Козир.

Корисні посилання