Ремонт доріг є спільним завданням влади та громади Високопільського району, - Олександр Адамчик

31.05.2017 12:23:54
Ремонт доріг є спільним завданням влади та громади Високопільського району, - Олександр Адамчик

Саме з такими словами 30 травня звернувся заступник голови ОДА Олександр Адамчик до мешканців Високопільського району, які вийшли на мітинг з вимогою відремонтувати місцеву дорогу, що знаходиться в аварійному стані та, за їх словами, не ремонтувалася з 2013 року.

         Поспілкуватись з активістами громади району приїхав також в.о. першого заступника ОДА Дмитро Бутрій, голова Високопільської РДА Сергій Старух та голова районної ради  Сергій Овчарук.

         Також активісти наполягали на відновленні роботи Високопільського райавтодору, яким раніше здійснювалося утримання та  експлуатація дороги.

         Звернувшись до керівництва району Олександр Адамчик зауважив, що на утримання райавтодору необхідно чимале фінансування, значно дешевше для місцевого бюджету звернутися за послугами до райавтодору сусідніх Нововоронцовського чи Великоолександрівського районів, які за необхідністю змогли би забезпечити якісну експлуатацію доріг та в обумовлений термін.

Щодо ремонту дороги, заступник очільника області зазначив, що відновлення та ремонт доріг області  серед першочергового завдань обласної влади. Проте до цієї роботи як і в інших районах повинні докласти зусиль і місцева влада і громада, передбачивши в районних бюджетах не менше 10% на співфінансування ремонтних робіт, що є необхідною умовою виділення коштів з державного бюджету. Він розповів, що перш ніж отримати необхідне фінансування з державного бюджету для ремонту зазначеної дороги, місцевій владі треба розпочати підготовку проектно-кошторисної документації та пройти експертизу. Після чого, оголосити тендер та розпочати ремонті роботи: «Загалом цей процес займає приблизно рік. Але першочергово місцевій владі треба проявити ініціативу, а не чекати, що дорогу прийдуть і відремонтують».

Також Олександр Адамчик зауважив, що з метою координації дій щодо розвитку автомобільних доріг в області розроблено проект обласної програми  виконання робіт з ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування на 2017 – 2018 року, тому питання ремонту дороги зазначеної ділянки візьме під особистий контроль.

Під час зустрічі громада району отримала вичерпні відповіді стосовно порушеної проблеми.

 Корисні посилання