Ремонт доріг – одне із першочергових завдань для влади

19.09.2019 14:07:57
Ремонт доріг – одне із першочергових завдань для влади

Днями, а саме 17 вересня поточного року, Верхньорогачицький район із робочим візитом відвідав заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації з питань житлово-комунального господарства, будівництва та розвитку інфраструктури Сергій Козир. Разом із представниками органів місцевого самоврядування та районної влади обласні чиновники оглянули стан дорожнього покриття району.

Опісля всі разом зібралися у приміщенні Верхньорогачицької райдержадміністрації аби більш детально оцінити ситуацію та відпрацювати пропозицій районної державної адміністрації по формуванню переліку об’єктів ремонту автомобільних доріг загального користування, що мають першочергове значення для області та підлягають ремонту в 2020 році.

Так, під час зустрічі мова йшла про ремонт місцевих доріг, також було обговорено перелік основних шляхів, котрі насамперед потребують ремонту – це автомобільні дороги загального користування О220502 Верхній Рогачик – межа Запорізької області (на Білозерку), О220503 Нижній Рогачик – (Т-08-04), О220504 Первомаївка – (Т-08-04), ), О220506 Самійлівка – (Т-22-08), торкалися питання необхідності проведення поточних ремонтів найпроблемніших ділянок доріг і районного центру – вулиці Ярослава Мудрого та провулка Ювілейний .

«Фінансування дорожньої галузі обмежене, тому виконати належний комплекс робіт по ремонту доріг та утримання їх в належному експлуатаційному стані без виділення додаткового фінансування, неможливо. Тож, влада району та органи місцевого самоврядування району висловлюють прохання включити до обласного переліку об’єктів ремонту автомобільних доріг загального користування, що мають першочергове значення для області та підлягають ремонту в 2020 році запропоновані нами дороги. Адже саме, в умовах децентралізації державної влади, сучасного реформування галузі освіти та медицини району ремонт доріг даних маршрутів забезпечить якісний підвіз учнів до опорної школи району та вчасне реагування на виклики пацієнтів Центру первинної медико-санітарної допомоги», - підкреслила під час наради голова Верхньорогачицької райдержадміністрації Наталія Тарасова.

На що Сергій Козир також запропонував районній державній адміністрації та органам місцевого самоврядування Верхньорогачицького району розглянути питання із формування перспективного плану робіт з будівництва, ремонту, реконструкції автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення, що мають першочергове значення для району та підлягають ремонту в 2021-2022 роках, а також доріг комунальної власності.

Корисні посилання