Ремонтні роботи на дорозі в Новотроїцькому районі здійснювалися для безпечного руху автотранспорту

12.02.2020 14:26:10
Ремонтні роботи на дорозі в Новотроїцькому районі здійснювалися для безпечного руху автотранспорту

В інтернеті розповсюджено інформацію про те, як під час здійснення «ямкового» ремонту на дорозі Р-47 Херсон – Нова Каховка – Генічеськ у Новотроїцькому районі асфальт клали на обледенілу поверхню.

За даними Служби автомобільних доріг у Херсонській області, аварійні роботи виконувалися філією «Генічеська дорожня експлуатаційна дільниця» ДП «Херсонський облавтодор»  для забезпечення безпечного руху автотранспорту.

Начальник філії «Генічеська ДЕД» Валерій Мариненко прокоментував ситуацію: «У зв’язку з тим, що погіршилися погодні умови, на ділянці автомобільної дороги Р-47 ускладнився проїзд. Випало багато снігу – і виникли аварійні вибоїни. Я розпорядився виконати ліквідацію аварійних вибоїн, для того щоб уникнути аварійності на даній ділянці дороги. Кількість вибоїн дорівнювала десяти. Ми проводили ліквідацію вибоїн холодними органо-мінеральними сумішами, які дозволяють виконувати даний вид робіт у холодну пору року».

Валерій пояснив, що холодна органо-мінеральна суміш – це матеріал, яким працюють у холодну пору року для виконання аварійних робіт при температурі до -10 ℃. Такий матеріал використовується по всій Україні, і триматиметься таке покриття до півроку.

Наразі роботи на ділянці дороги призупинено. Служба автомобільних доріг у Херсонській області розпочала службове розслідування з цього приводу. Дані роботи не прийняті і не будуть оплачені до отримання результатів розслідування.Корисні посилання