Результати діяльності у сфері орендних відносин

24.01.2017 09:48:40

Регіональним відділенням Фонду державного майна в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі протягом 2016 року укладено 111 договорів оренди державного майна з них: 71 договір оренди з бюджетними організаціями, орендна плата за якими, відповідно до норм чинного законодавства, складає 1,0 грн на рік та 60 договорів оренди з іншими суб’єктами господарювання.

Так, незважаючи на збільшення до 7 млн грн (майже у два рази порівняно з минулим роком) планових показників з надходження коштів від оренди державного майна, Регіональне відділення виконало доведене на 2016 рік завдання на 101,3% поповнивши Державний бюджет коштами від оренди державного майна на 7,094 млн грн.

На початок 2017 року на орендованих площах успішно здійснюють свою господарську діяльність 102 фізичні особи – підприємці, що безумовно сприяє розвитку малого та середнього бізнесу у Херсонській області.

Так, з метою ефективного використання державного майна, реалізації державних програм у сфері орендних відносин, сприянню розвитку підприємницької діяльності та економіки області, Регіональне відділення запрошує до майбутньої співпраці суб’єктів господарювання.

З потенційними об’єктами оренди усі охочі мають можливість ознайомитись на офіційній сторінці Регіонального відділення.

Корисні посилання