Результати роботи робочої групи з обстеження ремонту доріг району

23.08.2019 12:20:33
Результати роботи робочої групи  з обстеження ремонту доріг району

Питання щодо якісного стану дорожнього покриття неодноразово обговорювалось під час нарад у районній державній адміністрації спільно з керівниками органів місцевого самоврядування. Про незадовільний стан доріг в області говорили мешканці району під час зустрічі з головою облдержадміністрації Юрієм Гусєвим під час його візиту до Горностаївки. Балансоутримувачем районних доріг (між населеними пунктами), а саме облдержадміністрацією, цьогоріч заплановано здійснити ямкові ремонти, в тому числі «Горностаївка – Ольгине».

За інформацією Департаменту будівництва та розвитку інфраструктури облдержадміністрації переможцем тендерних процедур по нашому району, які також проводилися в області, визначено ТОВ “Інвестиційно-будівельне підприємство “Гарант”.

У липні-серпні цього року ямковий ремонт було здійснено на ділянці дороги від автостанції селища Горностаївка до села Ольгине. Зважаючи на важливість питання ремонту доріг було створено робочу групу, яка 21.08.2019 провела її обстеження (пройдено від села Ольгине 6 км шляху, знято заміри 650 заасфальтованих місць (заплат)).

Занепокоєння щодо якості викликають відремонтовані ділянки площею понад 5 кв.м., адже через значну площу деформуються, утворюючи колію з помітним руйнуванням, тріщинами, а також те, що відремонтовані не всі пошкодження асфальту. Представниками робочої групи через фото і відео матеріали зафіксовані всі проблемні місця. Нагадуємо, що в райдержадміністрації та ОТГ відсутні повноваження щодо саме спеціалізованого контролю та прийомці ремонту доріг. Дана робоча група створена була з метою саме громадського контролю. Але після 3-х разового запрошення громадськості, бажаючих - жодного.

Підготовлені робочою групою матеріали будуть передані до Департаменту будівництва та розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації для відповідного реагування.

Корисні посилання