Рятувальників Каховщини привітали із професійним святом

15.09.2017 12:30:35
Рятувальників Каховщини привітали із професійним святом

Щорічно, 17 вересня, в день вшанування ікони Божої Матері «Неопалима купина» своє професійне свято відзначають люди особливого покликання- рятувальники. Із давніх часів вона вважалася оберегом від пожеж і стихій. До ікони тисячоліттями зверталися люди, благаючи про допомогу, порятунок і захист. Із цих же причин сьогодні звертаються до рятувальників, які стали справжніми ангелами-охоронцями в надзвичайних ситуаціях.

На передодні свята, 15 вересня у великому залі адміністративного будинку пожежно-рятувальної частини №13 Каховського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Херсонській області відбулись урочисті збори з нагоди відзначення Дня рятівника України. Серед учасників заходу працівники рятувальних служб району та їх  ветерани, почесні гості- представники місцевої влади, керівники об’єднаних територіальних громад, начальник районного відділу поліції.

Привітати вогнеборців з професійним святом прийшли  голова районної державної адміністрації Валерій Салтиков та голова районної ради Тетяна Тертична.

Вітаючи рятувальників з професійним святом голова райдержадміністрації наголосив на винятковому значенні та важливості місії, що вони виконують, ризикуючи власним життям. «Відзначення Дня рятувальника є державним визнанням неоціненного внеску людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії, цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги. Від вашої щоденної роботи залежить спокій, безпека каховчан та жителів району»- наголосив Валерій Миколайович.

Від імені депутатського корпусу та від себе особисто з професійним святом співробітників служби порятунку привітала голова районної ради Тетяна Тертична, висловив щиру подяку учасникам заходу за їх мужність, готовність завжди прийти на допомогу та і побажала їм якомога менше тривожних викликів а також згуртованості, взаємної підтримки в колективі, міцного здоров`я та життєвих благ.

Невід’ємною частиною урочистостей стало нагородження працівників Каховського міськрайонного управління ГУ ДСНС України в Херсонській області, які відповідально виконували професійні задачі, проявили героїзм та безстрашність під час виконання службових обов’язків. Під бурхливі овації керівники  району вручили почесні грамоти кращим працівникам галузі.

За високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, активну життєву позицію та з нагоди Дня рятівника нагороджено:

Костенка Сергія Івановича - начальника відділення обслуговування-водія, прапорщика служби ЦЗ;

Шведа Олександра Володимировича-начальника караулу, капітана служби ЦЗ;

Панькова Антона Сергійовича- заступника начальника-начальника відділу запобігання НС, капітана служби ЦЗ;

Ліпініна Анатолія Сергійовича-головного фахівця, старшого лейтенанта служби ЦЗ.

До привітальних слів приєдналися і інші почесні гості Андрій Дяченко, міський голова та  Андрій Третяк, начальник Каховського відділу поліції ГУ Національної поліції в Херсонській області, які  подякували винуватців свята, представників мужньої професії за їх самовідданість, важку, а часом небезпечну, але вкрай необхідну для всіх жителів Каховщини роботу.

У свою чергу начальник МРУ ГУ  ДСНС України у Херсонській області Ігор Берещенко, дякуючи присутнім за високу оцінку діяльності служби в місті та районі, зазначив на тому, що сьогодні, система попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій працює чітко та злагоджено. Фахівці Служби демонструючи фахові дії та найкращі професійні якості неодноразово це доводили під час реагування на різноманітні надзвичайні ситуації.

Під час свого виступу Ігор Миколайович подякував почесним гостям, волонтерам за розуміння нагальних потреб укріплення матеріально-технічної бази рятувальних підрозділів та значний вклад у їх вирішення та за плідну співпрацю, внесення особистого вагомого внеску у розвиток служби порятунку грамоти від Державної служби України з НС ГУ ДСНС вручив керівникам району та міста.

Також з нагоди професійного свята керівник вручив рятувальникам, які проявили особливий професіоналізм, мужність та самовідданість грамоти.

Особливі слова вітання прозвучали для  присутніх у залі ветеранів, досвід та професійні навики яких стали взірцем для наслідування для молодих фахівців.

Урочистій частині передувала захоплююча екскурсія для дітлахів та громадськості під час якої працівники служби порятунку розповіли про свою роботу та обладнання, ознайомили з останніми досягненнями працівників рятувальної служби, показали професійні прийоми, продемонстрували пожежно-рятувальні автомобілі,а всі бажаючи мали змогу перевірити власноруч нове обладнання та устаткування

Слід відмітити, що рятувальники Каховщини завжди знаходяться у боєздатній формі та готові піднятися по тривозі у будь-яку мить. І навіть, сьогодні, у цей передсвятковий день, під час проведення урочистостей, їм довелося виконуючи свій професійний обов’язок, здійснити виїзд для гасіння лісової пожежі.

Довідково:

Каховська районна пожежна охорона створена 12 серпняя 2005 року. Підрозділи розміщені у Семенівці, Чорнянці та Зеленому Поді. Районна пожежна охорона у розпорядженні має три пожежні автомобілі. З початку року на гасіння пожежі здійснено 41 виїзд.

 

Корисні посилання