Рятувальники застерігають дбати про власну безпеку на водних об’єктах

02.07.2018 08:55:34
Рятувальники застерігають дбати про власну безпеку на водних об’єктах

У перший день липня в області зафіксовано 2 випадки загибелі на водних об’єктах.

Так, 1 липня о 16:05 на пункт зв`язку ДПРЧ-7 надійшло повідомлення про те, що в м. Генічеськ поза зоною дії рятувального посту міського пляжу, в місці, не обладнаному для купання, плаваючи на матраці, потонула 63 річна жителька м.Харкова. Її двоє онуків 11-ти і 8-ми років, які були разом з нею, зараз перебувають у Генічеській райлікарні.

Того ж дня о 18:30 на набережній у с.Залізний Порт Голопристанського району відпочиваючі виявили у воді тіло 53-х річної мешканки. З початку року на водоймах області попогнуло 7 людей. У зв’язку з цим рятувальники радять дотримуватися правил поведінки на воді. Пам’ятайте: купатись дозволено тільки в місцях, які визначені місцевими органами виконавчої влади та обладнані для купання людей. Не пірнайте з містків, дамб, дерев, високих берегів.

Не використовуйте для плавання такі небезпечні засоби як дошки, колоди, камери від автомобільних шин та інші знаряддя не передбачені для плавання. Не вживайте спиртні напої під час купання. Не допускайте у воді грубі ігри, які пов’язані з обмеженням руху рук та ніг. Не подавайте помилкові сигнали небезпеки. Не заходьте глибше ніж до поясу у воду (дітям, які не вміють плавати). Не допускайте купання дітей без супроводу дорослих.

Безпечного вам відпочинку!

Корисні посилання