ро переваги в наданні адміністративних послуг Центру говорили на колегії райдержадміністрації

26.05.2016 09:58:57
ро переваги в наданні адміністративних послуг Центру говорили на колегії райдержадміністрації

Начальник відділу з питань надання адміністративних послуг районної державної адміністрації Усатова Зінаїда Миколаївна, під час засідання колегії райдержадміністрації поінформувала присутніх про підсумки виконання в районі вимог Закону України «Про адміністративні послуги». Доповідач зазначила, що в районі при райдержадміністрації створений Центр надання адміністративних послуг, який знаходиться у зручному для населення місті.

«Перевага в наданні адміністративних послуг через Центр полягає в тому, що послуги надаються прозоро, відсутній контакт суб’єкта звернення з надавачем адміністративної послуги»-наголовила Зінаїда Миколаївна.

Згідно переліку адміністративних послуг, через Центр шляхом взаємодії адмінстраторів та суб’єктів надання адміністративних послуг передбачено надання адміністративних послуг територіальних органів Держгеокадастру, Державної реєстраційної служби, Державної міграційної служби України, Державної санепідслужби України , Державної служби з надзвичайних ситуацій України, а також відділу містобудування, архітектури, розвитку інфраструктури та містобудівного кадастру РДА.

За час функціонування до Центру за адміністративними послугами звернулося 2452 громадянина, видано 2437 результатів адміністративних послуг. Це переважно послуги управління Держгеокадастру та відділу містобудування, архітектури, розвитку інфраструктури та містобудівного кадастру райадміністрації.

Доповідач повідомила присутніх про створення обласного Регіонального веб-порталу адміністративних послуг.

«Дана інформаційна система спрямована  на максимальне сприяння у наданні адміністративних послуг суб’єктам гсоподарювання і населенню області. Питання забезпечення  функціонування  у районі веб-порталу знаходиться на контролі районної влади. Але треба зауважити, що для повноцінної роботи Центру в данній системі необхідне технічне обладнання. На сьогодні основним проблемним питанням залишається недостатнє матеріально-технічне забезпечення Центру»-сказала  Зінаїда Миколаївна.

Підсумовуючи свою доповідь начальник відділу з питань надання адміністративних послуг зазначила, що діяльність Центру приведена у відповідності до Закону України «Про адміністративні послуги»,  та спрямована  на якісне обслуговування мешканців району з надання адміністративних послуг у найкоротші терміни.

Корисні посилання