Робити добро – дуже легко, потрібно лише почати!

15.11.2017 14:28:56
Робити добро – дуже легко, потрібно лише почати!

Адвентистське Агентство Допомоги та розвитку в Україні (ADRA Ukraine) – представництво міжнародної суспільної благодійної організації ADRA (Адвентистське Агентство Допомоги та Розвитку), яка провадить свою діяльність в Україні з 1993 року, надаючи разову та довгострокову допомогу людям, які її потребують і проживають на території України, незалежно від їхньої етнічної, політичної та релігійної приналежності.

Валерій Мартиненко, пастор Церкви Адвентисти Сьомого Дня, звернувся із запитом до управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації стосовно людей, які мають потребу в інвалідних візках, та отримав список громадян: Городня Зінаїда Казимирівна, Кудря Людмила Миколаївна, Авраменко Максим Володимирович та Сукало Тамара Іванівна.

13 листопада представник міжнародної суспільної благодійної організації ADRA Віталій Ващинин та пастор Церкви Адвентисти Сьомого Дня Валерій Мартиненко вручили функціональні інвалідні візки вищезазначеним громадянам з обмеженими можливостями.

Як зазначила Людмила Миколаївна, яка 18 років перебуває в інвалідному кріслі: «Одного візка на все життя не вистачає, бо він зношується – один раз на чотири роки його треба змінювати…Я дуже чекали на новий візок. Сердечно дякую за допомогу та за те, що є небайдужі люди".

Шість років минуло після встановлення Максиму Авраменку діагнозу – пухлина спинного мозку. Шкода, що Максим Володимирович не отримав інвалідний візок, оскільки потребує спеціалізованого розкладного крісла. Незважаючи на це у нього залишилась надія на наступну зустріч та можливість отримати  спеціалізоване розкладне крісло.

Для того, щоб підібрати максимально комфортне для людини крісло, Віталій Ващинин зробив ретельні заміри та акцентував увагу на правильній експлуатації інвалідних візків. Крім цього, Віталій Іванович наголосив на тому, що інвалідні візки надано в довічне користування без права продати та подарувати та зазначив: «..така гуманітарна допомога є дуже потрібною та важливою»…

13 листопада весь світ відзначає Всесвітній день доброти. Саме сьогодні чотири людини повірили у людяність, чуйність і взаємодопомогу

Корисні посилання