Робоча група перевірила готовність до туристичного сезону

21.06.2016 15:07:36
Робоча група перевірила готовність до туристичного сезону

16 червня 2016 року робочою групою з контролю за підготовкою туристично-рекреаційних закладів району до туристичного сезону 2016 року у складі Ольги Шендрик, заступника голови районної державної адміністрації, Ірини Лапенко, начальника відділу культури і туризму районної державної адміністрації, Марини Сальник, в.о. начальника відділу Держгеокадастру у Каланчацькому районі та Олени Карачевцевої, завідувача Каланчацького відділення Скадовського міжрайонного відділу лабораторних досліджень державної установи «Херсонський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» здійснено виїзд у с. Хорли з метою обстеження туристично-рекреаційних об’єктів, засобів індивідуального розміщення приватного сектору та визначення готовності до приймання відпочиваючих.

У ході роботи були перевірені бази відпочинку «Чорноморець», «Гродно» та «Україна». На сьогодні ці заклади мають вільні місця і з задоволенням чекають на гостей.

Крім того, у ході роботи членами робочої групи до відома власників приватних садиб, які здають житло відпочиваючим під час сезону, була доведена вичерпна інформація щодо необхідності сплати туристичного збору та вручено відповідні пам’ятки.

Корисні посилання