Робоча поїздка до с. Новоолександрівка

26.05.2016 15:03:23
Робоча поїздка до с. Новоолександрівка

З робочим візитом до с. Новоолександрівка завітали 18 травня 2016 року голова районної державної адміністрації Ганна Загорулько, заступник голови районної державної адміністрації Ольга Шендрик, начальник фінансового управління районної державної адміністрації Ірина Алєєва, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Анастасія Калініна та бухгалтер фінансово-господарської групи Інна Шевченко.

У ході візиту посадовці відвідали Новоолександрівську загальноосвітню школу, ясла-садок «Сонечко», лікарську амбулаторію.

Було здійснено перевірку виконання норм харчування учнів загальноосвітньої школи, перевірено наявність журналів та наказів з даного питання, відповідну документацію.

З 01 січня 2016 року утримання Новоолександрівського ясла-садка «Сонечко» передано на районний рівень. На сьогоднішній день садочок дуже переповнений. Малечі, а відвідує дитячий садочок 55 діток, відведено три невеликі кімнати, у зв’язку з чим виникають труднощі при проведенні заходів. Існує проблема з газопостачанням, і, як наслідок, з приготуванням їжі для дітей. Для вирішення даного питання прийнято рішення найближчим часом підключити електричну плиту.

Враховуючи те, що школа заповнена на 33 відсотки, має достатню для переведення ясел-садка до цієї будівлі кількість вільної площі, керівникам Новоолександрівської загальноосвітньої школи та ясел-садку «Сонечко» запропоновано розглянути можливість утворення на базі школи навчально-виховного комплексу. Приміщення садочку, в такому випадку, можна буде використати для створення центру дозвілля.

Триває реконструкція Новоолександрівської лікарської амбулаторії. На жаль, участь у проекті ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» не надала змогу до кінця вирішити проблему з ремонтом будівлі. Існує також проблема з правом власності на будівлю, яку сільська рада прийняла на свій баланс, що не дає змогу надати допомогу коштами районного бюджету. Для завершення будівельних робіт необхідне залучення позабюджетних коштів. Наразі, над цим працює сільська рада. Комунальним закладом «Центр первинної медико-санітарної допомоги» буде проведено роботи з системою опалення.

Наприкінці, відвідали військових, які розташувались неподалік села Новоолександрівка. Було обстежено матеріально-побутові умови проживання воїнів, з’ясовано питання наявності та стану електро- та водопостачання. Військові, у свою чергу, продемонстрували наявну військову техніку. Дуже приємно, що налагоджені комунікації з місцевим населенням, а в таборі військових порядок і дисципліна.

З метою військово-патріотичного виховання школярів району було домовлено про організоване відвідування старшокласниками місця дислокації збройних сил. Маючи бойовий досвід, отриманий в зоні проведення АТО, сьогоднішні захисники Вітчизни поділяться своїми уміннями та продемонструють школярам бойову техніку.

Корисні посилання