Робочий тиждень планується бути напруженим

14.03.2016 19:05:59
Робочий тиждень планується бути напруженим

Сьогодні, 14 березня, на оперативній нараді з керівниками структурних підрозділів керівник апарату обласної державної адміністрації Володимир Клюцевський зосередив увагу на необхідності активізації діяльності по реалізації запланованих на березень ц.р. заходів.

Так, після аналізу роботи, проведеної протягом першої половини поточного місяця, визначено додаткові завдання, які дозволять довести до логічного завершення заплановані справи. Після затвердження нового складу організаційного комітету з проведення в апараті обласної державної адміністрації І туру Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” у кожному підрозділі здійснюється відбір кандидатів для участі у ньому. При цьому перевага надається молодим фахівцям, які у повсякденній роботі застосовують інноваційні підходи та ініціативу.

З метою підвищення рівня правових знань керівником апарату доручено провести на поточному тижні навчання з усіма працівниками апарату обласної державної адміністрації щодо основних положень нового Закону України “Про державну службу”, який набирає чинності з 01 травня 2016 року.

Крім цього, акцентовано увагу присутніх на нараді на змінах у чинному законодавстві стосовно реєстрації місця проживання чи перебування фізичних осіб в Україні, згідно з якими у рамках децентралізації від Державної міграційної служби передаються до органів місцевого самоврядування функції реєстрації місця проживання громадян. Це безпосередньо має відобразитися на роботі щодо ведення на місцях Реєстру виборців. З порушеного питання визнано за необхідне провести додаткову роз’яснювальну роботу з головами райдержадміністрацій і міськими головами.

Враховуючи, що на поточному тижні в облдержадміністрації заплановано проведення багатьох організаційних заходів, то він буде напруженим.

Корисні посилання