Робочий візит голови облдержадміністрації до Каховського району

20.09.2017 13:00:15

Сьогодні, 20 вересня,  голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв перебував з робочим візитом в Каховському районі. В рамках робочої поїздки губернатор взяв участь у відкриті лабораторії «ТерраЛаб» TOB «TeppaTapca Україна» та відвідав центральну районну лікарню.

Як нам відомо, в Каховці будується завод по виробництву хімічно чистих добрив. Цей унікальний за своєю ідеологією проект реалізує компанія «ТерраТарса Україна» (директор Гоголев А.І.), що спеціалізується на крапельному зрошенні та добривах відкритого грунту. На заводі будуть вироблятися спеціальні добрива, затребувані не лише в Україні а й за кордоном. Розповідаючи почесним гостям про роботу підприємства. Андрій Іванович окреслив напрямки його роботи серед яких продаж лінійки найсучасніших спеціальних добрив, продаж сучасних товарів для сільськогосподарських товаровиробників, запровадження новітніх технологій для розвитку аграрного сектору України, створення агрохімічної лабораторії європейського рівня

Саме сьогодні за участі керівництва області та району, відбулося відкриття грунтово-агрохімічної лабораторії заводу, аналогів якої немає в Україні. Голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв разом із директором TOB «Teppa Tapca Україна» Гоголевим Андрієм перерізали червону стрічку.

Дана лабораторія на високому рівні буде проводити якісний аналіз добрив, грунту, води та рослинного матеріалу з використанням сучасного обладнання.

Перебуваючи в центральній районній лікарні голова обласної державної адміністрації Андрій Анатолійович оглянув майже всі відділення лікарні: хірургічне, реанімаційне, педіатричне, пологове, відділення гемодіалізу, та клініко-діагностичну лабораторію, ознайомившись із їх роботою, кадровими ресурсами, медичним обладнанням та устаткуванням закладу. Пояснення про роботу відділень надавав головний лікар центральної районної лікарні Олександр Віттіх та завідувачі відповідних відділень зазначаючи на можливостях закладу, характеризуючи спектр та якість надання медичних послуг. Керівництвом закладу наголошувалося на тому що дані послуги отримують жителі міста Каховка і  Каховського району, а останнім часом збільшується кількість пацієнтів-мешканців інших районів області, які звертаються за допомогою в лікарню.

В ході зустрічі озвучувалися нагальні проблеми медичної галузі для винайдення можливих шляхів їх вирішення.

Окрім всього керівники області та району поспілкувалися не лише із керівництвом лікарні а й з медичними працівниками та пацієнтами, навіть мали можливість привітати молодих батьків із народженням донечки та побажати здоров’я немовляті.

Даний візит до медичного закладу обумовлений проведенням реформи системи охорони здоров’я, насамперед створенням умов для надання якісної медичної допомоги через утворення госпітальних округів. Керівництво медичного закладу та району впевнені, і всіляко переконували в цьому губернатора, що саме місто Каховка має бути центром госпітального округу оскільки має вигідне географічне розміщення на перехресті транспортних шляхів та гарну транспортну систему та розв’язку, а Каховська центральна районна лікарня надає широку зону обслуговування, надає якісну та професійну спеціалізовану медичну допомогу та має великий потенціал.

На даний час лікарня має всі можливості, а колектив - велике бажання для надання максимально найкращого рівня якісних медичних послуг жителям в окрузі.

Корисні посилання