Робочий виїзд до Малокопанівської сільської ради

06.09.2018 07:41:13
Робочий виїзд до Малокопанівської сільської ради

05 вересня 2018 року на чолі з першим заступником голови Голопристанської районної державної адміністрації Віктором Богачуком та радником Голопристанської районної державної адміністрації Олени Антюшиної був здійснений виїзд робочої групи до Малокопанівської сільської ради.

Керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та районних служб виступили перед громадою відповідно до своєї компетенції та надали методичну допомогу.

В процесі обговорення виникали запитання, на які були надані змістовні відповіді.

Начальник відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації Анастасія Мальцева, розповіла присутнім, які документи необхідно подавати для оформлення субсидій, та які категорії осіб, відповідно до останніх змін у законодавстві не мають права на оформлення субсидій.

Заступник військового комісару Голопристанського районного військового комісаріату Володимир Вергун, ознайомив присутніх про умови проходження військової служби за контрактом.

Начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Ірина Писарєва розповіла присутнім про сутність переваги патронату над дитиною як комплексною послугою, що передбачає тимчасовий догляд виховання та реабілітацію дитини в сім'ї патронатного вихователя на період подолання дитиною її батьками складних життєвих обставин. 

Начальник Голопристанського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) головного управління Пенсійного фонду України Херсонської області Микола Науменко, звернув увагу присутніх на те, що послугами Пенсійного фонду можна користуватись через реєстрацію в Інтернеті та системі СМС-інформування Пенсійного фонду.

Заступник начальника управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації, начальник економічного відділу управління Юлія Риженко ознайомила присутніх з правилами надання дотації за молодняк на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого, в установленому порядку, молодняка великої рогатої худоби до 13-ти місячного віку, який народився в господарствах фізичних осіб.

Заступник директора Голопристанського міськрайонного центру зайнятості Вікторія Задорожня, проінформувала присутніх про надання послуг міськрайонним центром. Також зазначила, що всім безробітнім будуть пропонувати укласти контракт на проходження військової служби.

Начальник фінансового управління районної державної адміністрації Наталія Волошина розповіла присутнім про стан забезпеченості коштів на виплату заробітної плати.

Виконуюча обов’язків головного лікаря Комунального підприємства "Голопристанський центр первинно-медичної санітарної допомоги" Тетяна Нестьоркіна наголосила на необхідності укладання декларації з лікарем первинної ланки медичної допомоги.

Після обговорення, мешканці Малокопанівської сільської ради мали можливість особисто поспілкуватись та задати питання кожному члену робочої групи.

Радник районної державної адміністрації Олена Антюшина разом з начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Валерієм Котюком відвідали Малокопанівську ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Також, головний спеціаліст відділу діловодства та контролю апарату районної державної адміністрації  Ярослава Наумовець надала методичну допомогу з питань роботи та користування системою електронного документообігу ASKOD.

Корисні посилання