Робота «мобільного офісу» триває

27.04.2016 14:28:05
Робота «мобільного офісу» триває

26 квітня 2016 року здійснено виїзд “мобільного соціальний офісу” в смт. Любимівка, с.Василівка Каховського району – проведено прийом громадян безпосередньо за місцем проживання фахівцями управління соціального захисту населення Каховської районної державної адміністрації, Каховським місцевим центром з надання БВПД,, ГО “Європростір” в рамках проекту “Правова допомога-доступна всім” за підтримки Британської Ради в Україні. З соціальних, земельних спадкових, сімейних питань до спеціалістів звернулись різні категорії громадян, серед яких малозабезпечені, пенсіонери, інваліди, багатодітні родини.

У сфері соціальних питань були надані роз’яснення щодо призначення та отримання субсидії на 2016 рік відповідно до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 (далі – Положення).

Такою формою проведення консультування та надання допомоги люди дуже задоволені. Це дає змогу отримати консультації з юридичних, соціальних питань не витрачаючи коштів та часу на те, щоб дістатись до установ та організацій, які знаходяться у районному центрі.

Корисні посилання