Робота по легалізації заробітної плати та зайнятості населення у Новотроїцькому районі триває

23.08.2019 12:07:05
Робота по легалізації заробітної плати та  зайнятості населення у Новотроїцькому районі триває

23 серпня 2019 року під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Анжеліки Балан  відбулось чергове засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення. На порядок денний засідання було винесено питання проведення перевірки суб’єктів господарювання щодо недопущення порушень у оформленні на роботу найманих працівників.

Після засідання робоча групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення здійснила рейд територією Сивашівської та Новомихайлівської сільських рад. У ході перевірки було обстежено 9 суб’єктів господарювання, виявлено 2 порушення законодавства про найману працю. За підсумками обстежень для вжиття заходів впливу буде направлено листи до управління державної служби з праці у Херсонській з переліком суб’єктів господарювання, які ігнорують зауваження представників робочої групи та не реєструють трудові відносини з найманими працівниками.

Підводячи підсумки, голова робочої групи з легалізації оплати праці та зайнятості населення підкреслила, що співпраця з приватними підприємцями та іншими суб’єктами господарювання щодо легалізації найманої праці триматиме й надалі та буде під постійним контролем райдержадміністрації.

Корисні посилання