Роботу виконкому Тавричанської сільської ради по виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади визнано задовільною

23.11.2016 16:22:24
Роботу виконкому Тавричанської сільської ради по виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади визнано задовільною

23 листопада під головуванням голови райдержадміністрації Салтикова Валерія Миколайовича відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації в якому взяла участь голова районної ради Тертична Тетяна Станіславівна. На колегії були присутні керівники органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, установ та організацій.

Порядок денний засідання колегії передбачав розгляд важливих питань, зокрема- про роботу виконкому Тавричанської сільської ради по виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади згідно із Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні; про стан  виконання районної програми  «Права дитини в дії» та інформаційні питання.

Доповідаючи про роботу виконкому Тавричанської  сільської ради керівник апарату райдержадміністрації Васильєва Тетяна Вікторівна зазначила, що за результатами перевірки виконком сільської ради в цілому на належному рівні виконує делеговані повноваження органів виконавчої влади та детально проаналізувала виконання повноважень в галузі освіти, культури, охорони здоров’я, торгівлі, соціального та цивільного захисту тощо,  відзначивши позитивні моменти в роботі колективу виконкому сільської ради, роботи та функціонування навчальних закладів, закладів культури, вказала незначні недоліки та наголосила на існуючій співпраці органів місцевого самоврядування та установ.

Було відмічено, що  сільською радою приділяється велика увага питанням покращення житлово-комунальних послуг та загальної екологічної обстановки на підпорядкованій території, наявність закладу громадського харчування  (їдальня ДП ДГ «Асканійське») та підприємства побутового обслуговування населення –перукарні, роботу мережі закладів освіти та культури, забезпеченість закладів освіти комп’ютерною технікою, підключеністю до мережі Інтернет тощо.

Однак поміж позитивних моментів виявлені і недоліки, серед яких, слід зазначити проблему якість питної води, стан доріг, необхідність перекриття дахів комунальних закладів, відсутність повноцінної бази для роботи житлово-комунального господарства, відсутність необхідної техніки, проблема збору сміття, ремонт водопровідної та каналізаційної мережі, припинення діяльності громадського формування з охорони громадського порядку; відсутність лікаря в амбулаторії, відсутність житла для медичного персоналу не відстеження встановлення тимчасових споруд, а також капітальних споруд торгівельних закладів; відсутність  в торгівельних закладах правовстановлюючих документів та технічних паспортів тощо.

Як зазначила Тетяна Вікторівна робота апарату  виконкому сільської ради з питань організаційної діяльності, зі зверненнями громадян, діловодства, виконавської дисципліни, контрольної діяльності, кадрової політики потребує  доопрацювання згідно з вимогами чинного законодавства.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Ірина Єремейчук більш детально зупинилася на питанні сільського бюджету, відзначивши його соціальну спрямованість та самодостатність, що свідчить про наявність коштів для можливого їх спрямування вирішення нагальних проблем громади села.

Зі слів доповідача дохідна частина загального фонду сільського бюджету на 2016 рік затверджена в обсязі 1 700,0 тис.грн. Річний план з урахуванням внесених змін становить 2 558,4 тис.грн., фактично надійшло 3 768,9 тис.грн., або 147,3 % виконання плану.

Органами місцевої влади здійснюється підтримка членів сімей військовослужбовців, мобілізованих на військову службу в зону АТО, проводиться виплата матеріальної допомоги учасникам АТО. За рахунок коштів сільського бюджету придбано 5 путівок для дітей пільгової категорії.

За результатом проведеної перевірки по виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади роботу сільської ради визнано задовільною.

Членами колегії за результатом доповіді було прийнято проект розпорядження, у якому окреслені вищезазначені зауваження та недоліки у роботі місцевої ради та визначені терміни щодо їх усунення.

Як зазначив голова райдержадміністрації Валерій Миколайович: «Ми сьогодні востаннє перед об’єднанням територіальних громад проаналізували виконання делегованих повноважень виконкомом сільської ради у складі Каховського району вказавши на незначні недоліки та  відзначивши задовільну роботу виконкому. Але після об’єднання місцевій владі є ще над чим працювати для покращення комфортного життя своїх мешканців.»

Корисні посилання