Розглянуті нагальні питання

31.08.2018 06:07:23
Розглянуті нагальні питання

Сьогодні, 30 серпня,  голова районної державної адміністрації Валерій Салтиков в своєму кабінеті провів засідання розширеної апаратної наради за участі керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних організацій, голів сільських рад та об’єднаних територіальних громад. В роботі засідання взяла участь голова районної ради Тетяна Тертична. Розглядалися важливі питання сьогодення,  які стосувалися забезпечення подальшої сталої роботи медичних закладів в напрямку надання якісних медичних послуг сільському населенню, організації проведення зборів з територіальної оборони, проведення ремонтних робіт  автомобільних доріг загального користування місцевого значення та їх утримування в зимовий період а також підготовки до комплексної перевірки районної ланки цивільного захисту.

Одним із болючих для розгляду і прийняття відповідного рішення постало питанням співучасті сільських рад, ОТГ у фінансуванні закладів охорони здоров’я первинної ланки медичної допомоги. Голова районної ради Тетяна Станіславівна роз’яснила передумови виникнення даної проблеми та надала слово для роз’яснень головному лікарю центру первинної медико-санітарної допомоги Антоненко Олександру  Андрійовичу для озвучення шляхів її вирішення. За словами доповідача передбачається збільшення порогу кількості декларацій для заключення з лікарем та вирішується питання забезпеченості кадрами, що дасть змогу сільському населенню заключити договора. По завершенню розгляду питання Валерій Миколайович рекомендував керівникам усіх територіальних одиниць прийняти відповідні місцеві програми по спів фінансуванню ЦПМСД та висловив сподівання на позитивне вирішення проблеми.

 На особливому контролі сьогодні стоїть питання проведення навчальних зборів 124-ї окремої бригади територіальної оборони. Військовий комісар Каховського об’єднаного міського військового комісаріату Великорецький Ігор Вікторович звернувся до сільських голів за допомогою в укомплектуванні  кадрами особового складу бригади територіальної оборони для участі у навчальних зборах, які відбуватимуться в період з 03 по 12 вересня. Оскільки дане питання сьогодні стоїть особливо гостро і потребує негайного вирішення військовий комісар закликав до тісної співпарці.

Сбітнєв Олег Володимирович - начальник управління економічного розвитку та цивільного захисту   районної державної адміністрації доповів про організацію виконання в районі першочергових робіт з утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення в зимовий період 2018/19 року, зазначивши на тому, що вже сьогодні необхідно заключити договори на використання техніки, передбачити кошти на придбання паливно-мастильних матеріалів та періодично проводити покоси узбіч доріг.

Гребень Вячеслав, начальник відділу з питань житлово-комунального господарства, інфраструктури та цивільного захисту поінформував присутніх про те, що у період з 18 по 27 вересня в районі проходитиме комплексна перевірка виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальних служб району під час якої перевірятимуться й органи місцевого самоврядування. В результаті проведеної перевірки буде дана оцінка діяльність та функціонування районної ланки територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ у повсякденному режимі та у режимі готовності у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Доповідач закликав керівників місцевих органів влади відповідально віднестися до підготовки документів та бути готовими до проведення перевірки.

Розкриваючи питання щодо стану реалізації Комплексної програми організації допомоги Каховському відділу поліції ГУНП в Херсонській області у забезпеченні охорони публічної безпеки і порядку, профілактики злочинності на території району на 2017-2018 роки головний спеціаліст юридичного відділу апарату райдержадміністрації Сергій Гайдашенко озвучив ті суми, які були передбачені сільськими радами на реалізацію заходів програми наголосивши на тому, що до сьогоднішнього дня фінансування не здійснювалося.  З приводу даного питання Валерій Миколайович рекомендував головам сільських рад у визначитися із необхідними заходами для забезпечення охорони порядку та профілактики злочинності на підпорядкованих територіях та затвердити на наступний рік місцеві програми із необхідним для цього фінансуванням.

Корисні посилання