Розпочато видачу документів про освіту випускникам Херсонщини на базі Криворізького природничо-наукового ліцею

20.06.2022 16:25:35
Розпочато видачу документів про освіту випускникам Херсонщини на базі Криворізького природничо-наукового ліцею

Розпочали видачу документів про освіту випускникам Херсонщини на базі Криворізького природничо-наукового ліцею (м. Кривий Ріг, вул Володимира Великого, 32-А).

Команда Херсонської ОВА, зокрема обласне управління освіти, максимально розповсюдило інформацію серед закладів освіти про цю можливість, тому в перший день за свідоцтвами й атестатами звернулася велика кількість людей.

Наша мета - зробити все можливе, щоб якомога більше дітей Херсонської області отримали документи про освіту й продовжили навчатися в українських навчальних закладах. Право на освіту гарантоване державою для кожного!Щоб зробити процес отримання документів про освіту швидким та зручним, визначено заклади освіти Херсонської області, уповноважені організувати видачу документів про освіту на базі Криворізького природничо-наукового ліцею.

З розподілом, переліком контактних осіб можна ознайомитися за посиланням:
https://cutt.ly/rKg0K7s

Звертаю увагу
Отримати документи можуть:
випускник, один із батьків, інші законні представники, інші особи з довіреністю, посвідченою нотаріально або керівником підприємства, установи, організації, органу місцевого самоврядування. При собі мати посвідчення особи та документ з оцінюванням результатів навчання випускника.

Місце видачі документів про освіту не буде змінюватися до деокупації області. Невидані документи зберігатимуться впродовж року.

 Корисні посилання