Розпочато розгляд справи за наявністю ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції з боку ФОП Горбань С.Д. (магазин «Чистый дом», м. Херсон)

31.08.2016 16:12:59

Херсонським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України (надалі – Відділення) за результатами дослідження ринку рекламних послуг в межах Херсонської області  та здійснення державного контролю за дотриманням вимог законодавства про захист від недобросовісної конкуренції суб’єктами господарювання встановлено, що ФОП Горбань С.Д. (магазин «Чистый дом») в рекламних матеріалах магазину поширювала інформацію, яка може вводити в оману покупців та стимулювати зацікавленість до товарів, що нею реалізуються.

У зв’язку з вищезазначеним, Херсонським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України 30 серпня цього року розпочато розгляд справ за наявністю в діях ФОП Горбань С.Д. ознак порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, у вигляді поширення в рекламних матеріалах інформації, що вводить в оману.

Корисні посилання