Розпочато спільні заходи з профілактики правопорушень серед неповнолітніх

13.09.2019 13:13:12
Розпочато спільні заходи з профілактики правопорушень серед неповнолітніх

 

З метою попередження вчинення правопорушень, злочинів та ознайомлення неповнолітніх осіб із чинним законодавством щодо відповідальності, яку вони можуть понести за свій проступок, 11 – 12 вересня 2019 року працівниками Нововоронцовського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (далі – Центр) спільно з представниками відділу «Нововоронцовське бюро правової допомоги» Бериславського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та районного відділення поліції проведено відеолекторії «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх» для учнів Осокорівської та Золотобалківської ЗОШ.

Під час спілкування школярам було надано вичерпну інформацію щодо адміністративної, кримінальної відповідальності та відповідальності за вчинення булінгу. Фахівці відповіли на всі запитання, які цікавили учнів, особливо звернули увагу на час перебування неповнолітніх в розважальних закладах без супроводу дорослих та відповідальність за вживання алкогольних напоїв. Адже знаючи про наслідки, які тягне за собою  правопорушення, неповнолітня особа має можливість замислитись над своїми діями та зробити правильні висновки.

Тому, взаємодія з зацікавленими організаціями і надалі буде продовжуватись задля недопущення поширення криміналізації серед неповнолітніх осіб.

Корисні посилання