Розширене засідання робочої групи з контролю за підготовкою до курортно-туристичного сезону 2018 року

20.04.2018 14:08:09
Розширене засідання робочої групи з контролю за підготовкою до курортно-туристичного сезону 2018 року

19 квітня при голові районної державної адміністрації Тетяни Гасаненко проведено розширене засідання робочої групи з контролю за підготовкою до курортно-туристичного сезону 2018 року населених пунктів району за участі першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Богачука, радника районної державної адміністрації Оксани Десни, заступника начальника державної екологічної інспекції Північно-Західного регіону Чорного моря Олексія Кузьменка, керівників окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації, районних служб та голови Круглоозерської сільської ради.

Розглянуто питання щодо ролі структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних служб у належній підготовці курортно-туристичного сезону 2018 року на території району.

Заслуховувались проблеми та шляхи їх вирішення, стан справ з підготовки населених пунктів району до оздоровчого сезону на сьогодні та на найближчу перспективу.

За підсумками вищезазначеного засідання головою районної державної адміністрації Тетяною Гасаненко було видані відповідні доручення.

Посилання на відео:

https://www.youtube.com/watch?v=5JbPSSKcZfk

https://www.youtube.com/watch?v=-OXIdvoZWVY

https://www.youtube.com/watch?v=mNeZRRDjSho.

Корисні посилання