Розвиваймося всебічно

17.09.2019 05:58:30
Розвиваймося всебічно

Як казав Козьма Прутков, «Спеціаліст подібний флюсу: повнота його одностороння».

Щоб не стати такими «спеціалістами» працівники апарату обласної державної адміністрації постійно беруть участь в навчаннях. У першій половині вересня їх було два.

5 вересня за участі співробітника Міжнародного центру астрономічних та медико-екологічних досліджень НАН України Володимира Козлова, була розглянута дуже цікава хоча й незвична для державних службовців тема «Багаторівневий захист Всесвіту». 

За допомогою яскравих зображень було проілюстроване місце та значення нашої планети у всесвіті та перспективи її існування серед зірок та галактик. 

А завершилася лекція жвавим обговоренням – що ми, як мешканці Землі, можемо зробити для її збереження. 

За тиждень, 12 вересня була розглянута тема актуальна для будь якого дорослого працюючого громадянина, що думає про своє майбутнє – «Добровільне пенсійне страхування». Спікером виступив Володимир Семенов, регіональний директор фінансово-консультаційного консалтингу Міжнародного консультаційного центру «EULife Group».

Слухачі отримали вичерпну інформацію про можливості створення недержавних пенсійних накопичень, а також страхування життя та здоров’я. 

 

Корисні посилання