Керівники впроваджених інвестиційних проектів поділилися досвідом своєї роботи на Херсонщині

27.09.2013 20:40:00

До уваги учасників та гостей Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти» були представлені інвестиційні проекти, які наразі успішно реалізуються в області

В рамках пленарної частини VIІ Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: екологічні інвестиції, співпраця, економічний розвиток»відбулася презентація інвестиційних проектів, які успішно реалізуються на Херсонщині та можуть стати прикладом для інших потенційних інвесторів.
Проект будівництва зернових терміналів у Генічеському та Нововоронцовському районах презентував заступник генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН» Андрій Волік. 
«Херсонська область – унікальний край для інвестування. Спільно з головою Херсонської облдержадміністрації нами був підписаний меморандум про співпрацю. 5 липня 2011 року перший термінал в с. Козацьке запрацював, в той же рік через нього було перевезено близько 120 тисяч тонн продукції, що дало змогу розгрузити дороги Херсонської області. А 27 вересня 2012 року в м. Генічеську була укладена угода на оренду земельної ділянки строком на 49 років для будівництва терміналу», – сказав Андрій Волік під час свого виступу.
Директор ТОВ «Соларенерго» Сергій Рижинко презентував проект збудованої сонячної електростанції мегаватного класу в Скадовському районі, а також висловив подяку голові Херсонської обласної державної адміністрації та Складовській райдержадміністрації за всебічну підтримку проекту.
«Наше бажання створити сонячну електростанцію співпало з бажанням обласної влади. Загальний об’єм інвестованих коштів у цей проект склав 110 мільйонів євро, а вибір Херсонщини для його реалізації був пов’язаний з високою сонячною активністю в області. Ми пишаємося нашим об’єктом, і зараз ведемо переговори з місцевою владою для організації демонстраційної площадки, яку б могли відвідати усі бажаючі», – зазначив Сергій Риженко під час свого виступу.
Директор ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод» Віктор Слободянюк представив проект з виготовлення зернозбирального комбайна спільного виробництва компанії CLAAS (Німеччина) та Херсонського машинобудівного заводу «СКІФ-ТУКАНО 440».
«У 2013-2014 роках комбайни будуть збиратись із деталей німецького партнера, а в 2016 році розпочнеться виготовлення комплектуючих до всього ряду техніки, яку виробляє фірма CLAAS. На сьогоднішній день перша партія машин знаходиться на стадії готовності і чекає на відправку замовнику», – сказав доповідач.
Станіслав Величко – заступник директора управління з питань розвитку нерухомості та інвестицій мережі «Епіцентр – К» м. Київ, розповів про ще один інвестиційний проект, який успішно реалізований в області, – збудований у м. Херсоні гіпермаркет «Епіцентр» національної мережі «Епіцентр К» – потужної національної мережі будівельно-господарських гіпермаркетів, яка наразі стабільно розвивається. 

Корисні посилання