Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація

18.03.2016 10:00:17
Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація

Останнім часом серед молоді зростає популярність малорухливого способу проведення дозвілля. Причиною цього постає залежність від інтернет-ресурсів, відвідування розважальних закладів та споживання алкогольних, тютюнових виробів.

Саме це спонукало провести в районі молодіжну акцію «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація»,  яка  відбулася 16 березня 2016 року,  на  базі комунального закладу «Високопільський районний будинок культури». Молодь підтримала Національну стратегію з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року.

 Під час проведення заходу, спеціалістами сектору молоді та спорту, служби у справах дітей, голови молодіжної ради районної державної адміністрації, Високопільського районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді, проведено агітацію з молоддю Високопільщини про необхідність  рухової активності та формування здорового способу життя.

Агітбригадою молодіжного клубу «Модерн» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості», (керівник Тетяна Чередніченко), на основі методики «Рівний-рівному» представлено літературно-музичну композицію «Янголи часу», під час якої учасники в театралізованій формі показали негативний вплив на організм людини тютюну, алкоголю, наркотиків та закликали займатися активним дозвіллям, відвідуючи позашкільні заклади.

Всі учасники заходу оплесками підтримали своїх однолітків, щодо ведення активного здорового способу життя, адже нашій країні потрібна сильна та здорова нація.

Корисні посилання