З 1 серпня у Каховці хлібопекарські вироби коштуватимуть дешевше

27.07.2013 00:10:00

З 1серпня поточного року прийнято рішення знизити роздрібні ціни на соціальні сорти хліба, зокрема, хліб «Обідній» – замість 5,00 грн за хлібину вагою 1 кілограм тепер коштує 4,50 грн, так само і пампушка вагова стала дешевшою на 0,50 грн за кілограм, хліб «Кишинівський» замість 3,70 грн тепер коштує 3,00 грн

З 1 серпня поточного року прийнято рішення знизити роздрібні ціни на соціальні сорти хліба, зокрема, хліб «Обідній» – замість 5,00 грн за хлібину вагою 1 кілограм, тепер коштує 4,50 грн, так само і пампушка вагова стала дешевшою на 0,50 грн за кілограм, хліб «Кишинівський» – замість 3,70 грн, тепер коштує 3,00 грн. Зниження ціни є суттєвим. Підприємство ТДВ «Каховське ХПП» йде на зустріч незахищеним верствам населення.   
Довідка
ТДВ «Каховське ХПП» – єдине підприємство в місті Каховка, яке випікає хліб за традиційною технологією, тобто без застосування штучних розпушувачів, а застосовуючи натуральну хмільну закваску. Хмільовий хліб – здоровий хліб, поліпшує травлення, захищений від псування завдяки вмісту у хмелі великої кількості фітонцидів, що мають антимікробні властивості. Хмільовий хліб містить амінокислоти, вуглеводи, натуральну клітковину, вітаміни групи В та РР, білки, мінеральні речовини.

Корисні посилання