З 11 вересня на новокаховчан чекає цікава програма спортивно-масових заходів

11.09.2013 16:35:00

Традиційно у другу суботу вересня в Україні святкується День фізичної культури та спорту, який цього року співпадає з проведенням в Україні Олімпійського тижня. З 11 по 14 вересня на новокаховчан чекає цікава програма спортивно-масових заходівТрадиційно у другу суботу вересня в Україні святкується День фізичної культури та спорту, який цього року співпадає з проведенням в Україні Олімпійського тижня. З 11 по 14 вересня на новокаховчан чекає цікава програма спортивно-масових заходів: 11 вересня на стадіоні «Енергія» відбудеться матч одинадцятого туру чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги між командами «Енергія» (Нова Каховка) та «Шахтар-3» (Донецьк); 12 вересня на стадіоні «Енергія» відбудуться спортивно-масові заходи серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів, присвячені відзначенню в Україні Олімпійського тижня та Дня фізичної культури та спорту; 14 вересня 2013 року на стадіоні «Енергія» відбудеться ІІІ обласна спартакіада серед депутатів обласної, районних та міських рад 2013 року; 14 вересня 2013 року на стадіоні «Таврія» відбудеться відкрита першість міста з футболу серед юнаків 2001 року народження та молодше.

Як повідомив перший заступник райдержадміністрації Віктор Балабанов, розвиток фізичної культури, масового спорту, пропаганда здорового способу життя, оздоровлення дітей та молоді займають особливе місце в соціальних ініціативах Президента України «Діти – майбутнє України». Тому, залучення молоді до спортивно-масових заходів є основним завданням у роботі міської влади. Місто Нова Каховка має добре розвинену інфраструктуру для занять фізкультурою. На території Новокаховської міської ради функціонують чотири дитячо-юнацькі спортивні школи, в яких  займається майже 1100 юнаків та дівчат віком від 7 до 18 років. У нас культивується: футбол, волейбол, баскетбол, теніс, шахи, настільний теніс, вільна боротьба, стрільба із луку, бокс, легка атлетика, веслування на байдарках та каное, кікбоксинг, кіокушин-карате, таеквон-до, гирьовий спорт, велоспорт. В місті забезпечено необхідні умови для занять масовими видами спорту. Працюють близько 25 секцій, 15 клубів спортивної та фізкультурно-оздоровчої направленості.

Новокаховчани мають можливість займатися спортом  на стадіоні «Енергія», в  спортивному залі «Будівельник» та ФОК «Гарт».

За останні роки значно збільшилася кількість змагань з різних видів спорту. Традиційними стали міська спартакіада серед загальноосвітніх навчальних закладів, спортивно-масові заходи, присвячені пам’ятним датам та професійним святам, змагання серед дітей та дорослих з обмеженими фізичними можливостями.

В місті постійно проходять змагання різного рівня: обласна спартакіада серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів, обласні молодіжні та юнацькі спортивні ігри Херсонщини, спартакіада серед депутатів обласної, районних та міських рад, чемпіонати та кубки України зі стрільби із луку, настільного тенісу, міжнародні змагання з тенісу. Футбольна команда «Енергія» продовжує виступи у чемпіонаті України з футболу другої ліги.

За вісім місяців 2013 року норматив майстра спорту України виконало 4 спортсмени, кандидата в майстри спорту 3 спортсмени.  Успішно виступили на змаганнях різного рівня спортсмени міста: Павлова Анастасія (стрільба із луку), Новожилова Ірина та Піскунов Гліб (легка атлетика/метання молоту), Калініна Ангеліна (теніс), Столярова Катерина та Галкіна Поліна (легка атлетика), Воронцова Катерина та Тоткало Владислав (настільний теніс).

Наступного року в Україні відзначатимуть ювілей – 10 років Дню фізичної культури та спорту. І вже сьогодні спортсмени, тренери-викладачі готуються  до нових перемог.

Корисні посилання