З початку року на потреби позашкільної освіти з бюджету Білозерського району виділено понад 3,6 млн грн

25.11.2013 16:24:00

На черговому засіданні колегії відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації, яке відбулося 19 листопада, було розглянуто питання виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» в частині розширення мережі позашкільних навчальних закладів

На черговому засіданні колегії відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації, яке відбулося 19 листопада, було розглянуто питання виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» в частині розширення мережі позашкільних навчальних закладів. В роботі колегії взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Геннадій Маханько, керівники загальноосвітніх та позашкільних закладів району.

Доповідач – начальник відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Ірина Козльонкова відзначила, що: «У цьому році збільшилася кількість філій позашкільних навчальних закладів у сільській місцевості. Зокрема, гуртки еколого-натуралістичного напрямку розпочали діяти у Микільській, Посад-Покровській, Станіславській, Понятівській та Садівській школах. Збільшена кількість гуртків Білозерської районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи на базі шкільного відділення Чорнобаївського НВК. Відкриті філії Білозерської спортивної школи з важкої атлетики на базі Петрівської школи, з баскетболу на базі Велетенської та Олександрівської шкіл. На базі Широкобалківської ЗОШ І-ІІІ ступенів з початку нового навчального року розпочав діяти гурток «Радіотелеграфія». Загалом філії позашкільних навчальних закладів працюють на базі 22 із 28 шкіл району».
Заступник голови райдержадміністрації Геннадій Маханько зазначив, що: «З метою реалізації соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» для покращення умов навчально-виховного процесу позашкільних закладів у цьому році проведено капітальний ремонт системи опалення Білозерського районного Центру творчості дітей та юнацтва, Білозерської районної станції юних техніків, на що з районного бюджету рішенням сесії районної ради від 11 березня 2013 року, виділено 145 тис. грн. У Білозерській районній комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі виконано поточний ремонт топочної із заміною котла вартістю 22,386 тис. грн. У районному центрі творчості дітей та юнацтва проведено заміну п’яти вікон вартістю 15 тис. грн. За 10 місяців 2013 року на заробітну плату працівників позашкільних навчальних закладів з районного бюджету виділено 3 млн 351 тис. 904 грн, на придбання необхідних матеріалів та інвентаря 8 тис. 127 грн, оплату комунальних послуг та енергоносії 38 тис. 085 грн, на відрядження – 11 тис. 445 грн. Що значно більше, ніж у минулому році».
За підсумками проведення колегії дано ряд доручень щодо покращення матеріально-технічної бази позашкільної освіти, зокрема, щодо продовження ремонтних робіт у Білозерському районному ЦТДЮ, а саме заміну 5 вікон та ремонт фойє на суму 100 тис. грн. Кошти на ці цілі будуть виділені із районного бюджету. 

Корисні посилання