Наймолодше місто Херсонщини Таврійськ відсвяткувало своє 30-річчя

20.09.2013 00:51:00

14 вересня своє 30-річчя відсвяткувало наймолодше місто Херсонщини – Таврійськ. Свято розпочалося молитвою за благополуччя тавричан14 вересня своє 30-річчя відсвяткувало наймолодше місто Херсонщини – Таврійськ. Свято розпочалося молитвою за благополуччя тавричан.

Єпископ Новокаховський і Генічеський Філарет відслужив молебень та вручив грамоту з нагоди 30-річчя утворення міста, а також орден 1025 років Хрещення Русі.

Концертна частина свята розпочалась з показових виступів спортсменів міста. Свою майстерність демонстрували боксери, вихованці спортивного клубу «Таврійськ»,  вихованці спортивного клубу «Хварангдо», гирьовики, вихованці секції з гирьового спорту «Телець». Тавричан та гостей міста розважали артисти обласного театру імені Куліша, творчі колективи Будинку культури м.Таврійськ,  шкільні та дошкільні колективи.

Найкращі роботи працівників закладів освіти, трудових колективів стали учасниками виставки  «Народні умільці рідному місту».

Міський голова м.Таврійськ Микола Різак нагородив 91 мешканця міста грамотами та цінними подарунками. Було відзначено  кращих працівників підприємств міста, закладів освіти і культури, переможців конкурсу “Двір зразкового порядку”, приватних підприємців, голів квартальних комітетів та громадських організацій.

Від почесних гостей місту було вручено також багато подарунків. Тавричан привітав голова обласної ради Віктор Пелих. В подарунок від обласної влади місто отримало 200 тис. грн на ремонт школи мистецтва. Виконавчий комітет Новокаховської міської ради виділив на ремонт 100 тис. грн та 80 тис. грн на вуличні фітнес-тренажери для дитячої площадки

Свято закінчилося феєрверком та дискотекою.

Корисні посилання