Селами Нижньосірогозького району стартував автопробіг

08.05.2018 06:36:07
Селами Нижньосірогозького району стартував автопробіг

7 травня, напередодні Дня пам’яті і примирення та  з нагоди 73-їй річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, відбувся автопробіг селами Нижньосірогозького району.

У відкритті автопробігу взяли участь голова районної державної адміністрації Павлов Павло Семенович, голова районної ради Яців Іван Григорович, селищний голова Грушко Олександр Федорович, які привітали учасників автопробігу.

Після чого делегація завітала до Нижньосірогозької загальноосвітньої школи, де їх зустріли директор школи Клочко Ольга Анатоліївна, педколектив та святково вбрані учні. Гостей провели до нещодавно відновленого шкільного музею бойової слави, і влаштували екскурсію. Діти розповіли про історію представлених експонатів у музеї та оформлені стенди, на яких представлена історія та наші герої-земляки, які приймали участь у Другій світовій війні, в Афганській війні та в антитерористичній операції на сході України.

Голова районної державної адміністрації Павлов Павло Семенович та голова районної ради Яців Іван Григорович подякували дітям за цікаву екскурсію, директору школи  та педагогічному колективу – за таку необхідну роботу із збору експонатів та відновлення музею, що дуже важливо для патріотичного виховання молоді. Адже молодь повинна знати свою історію та своїх героїв.

Після чого гості разом з директором школи та учнями здійснили покладання корзин та квітів до пам’ятника «Танк» та меморіалу «Скорботна мати». 

Такий захід вже став традиційним і проводиться щороку.  

Цьогоріч маршрут проліг селами: Верхні Торгаї, Нижні Торгаї, Братське та Степне.

Делегатами автопробігу були голова районної організації ветеранів війни та праці Шокарев Анатолій Михайлович,  місцевий письменник та краєзнавець Дєєв Микола Якович, член районної організації ветеранів війни та праці Кривенко Людмила Анатоліївна та голова Нижньосірогозької районної громадської спілки ветеранів Афганістану «Воїнів інтернаціоналістів» Кривцов Юрій Васильович.

Урочистим автомобільним пробігом  делегати вшанували  ветеранів  Другої світової війни.

Пам`ять зобов`язує нас усіх цінувати те, за що віддали життя наші діди і батьки. Її сувора правда залишаються з нами як найбільший за силою духу приклад мужності, патріотизму, важкої ратної праці і вічної скорботи за тими, хто поклав на вівтар Перемоги найдорожче - життя.

Війна пройшла залізним плугом через кожне серце, кожну долю і кожне життя. Сувора її правда назавжди залишиться з нами. Вона навічно у нашій пам`яті - загальнонародній, родинній, індивідуальній.

Корисні посилання