Семінар для вчителів – предметників району з питань впровадження інтегрованого підходу до навчання в умовах Нової української школи

29.11.2018 07:25:37
Семінар для вчителів – предметників району з питань впровадження інтегрованого підходу до навчання в умовах Нової української школи

Наприкінці листопада 2018 року відбулися семінари для вчителів – предметників району з питань впровадження інтегрованого підходу до навчання в умовах Нової української школи.  

На базі Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області відбувся семінар учителів інформатики «Інтегровані уроки як засоби підвищення якості знань учнів». Розпочався захід тренінгом для педагогів «Я крокую до майстерності», який провела практичний психолог, соціальний педагог Петрова О.С. Теоретичну частину заходу представила заступник директора з навчально-виховної роботи Кобець Т.О. у вигляді методичної сторінки «Як народжується інтегрований урок». Були розглянуті основні питання інтеграції в освітньому процесі, підвищення зацікавленості учнів під час впровадження інтегрованих уроків  в навчальній діяльності.

Під час практичної частини семінару вчитель інформатики вищої категорії Гриненко В. О. поділилася своїм досвідом роботи проведення  інтегрованих уроків.  Учасники семінару відвідали урок в 6-Б класі з теми «Програмне опрацювання події в середовищі Скретч», на якому учитель разом з учнями вдало поєднали знання з інформатики з такими дисциплінами, як біологія, основи  здоров'я, музичне та образотворче мистецтво і, навіть, фізична культура.

Завершився семінар  круглим столом з елементами тренінгу  «У колі друзів»,  де  присутні  мали змогу висловити свої думки під час обговорення проблемних питань.

На базі Новогригорівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області відбувся районний семінар учителів математики. Заступник директора з навчально-виховної роботи Курасова М.Ю. ознайомила з візиткою школи та методичною проблемою, над якою працюють учителі математики - «Міжпредметні зв’язки на уроках математики як вид інноваційного метода навчання – інтеграції». Учасники семінару мали можливість узяти участь у майстер-класах «Геометрія навколо нас» (учитель математики Даніна Л.В.) та «Інтеграція математики з інформатикою» (учитель математики Бородкіна Ю.О.), виконати «Арт - терапевтичну вправу» (практичний психолог Ярова Т. В.).

За круглим столом «Проблеми. Пошуки. Рішення» було обговорено підготовку учнів до ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської  олімпіади з математики, розглянуто питання впровадження досвіду вчителя фізики М. Палтишева (м.Одесса). До «методичного портфеля» педагоги взяли різноманітні прийоми запровадження міжпредметних зв´язків.

Корисні посилання