Семінар-практикум для керівників закладів загальної середньої і позашкільної освіти району

28.02.2019 15:08:08
Семінар-практикум для керівників закладів загальної середньої і позашкільної освіти району

27 лютого 2019 року під головуванням начальника Відділу освіти Генічеської районної державної адміністрації Ірини Попової було організовано семінар-практикум для керівників закладів загальної середньої і позашкільної освіти району з питань організації освітнього процесу та забезпечення функціонування закладів освіти.

У заході брали участь голова Генічеської районної ради Андрій Євстратов та заступник голови Генічеської районної державної адміністрації Гульнара Бекірова.

Під час семінару відпрацьовані питання надання якісних послуг загальної середньої освіти в частині підготовки випускників як до ЗНО 2019 року, так і до державної підсумкової атестації учнів за підсумками 2018-2019 навчального року, питання підсумків участі школярів району у ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад  з навчальних предметів та І і ІІ етапах конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, реалізації обласного освітнього проекту «Крок до ВИШу».

Учасники заходу обговорили результати проведеного Відділом освіти Генічеської РДА моніторингу офіційних веб-сайтів закладів загальної середньої освіти району в частині виконання вимог статті 30 Закону України «Про освіту» «Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти», окремі аспекти профілактики кримінальних правопорушень серед неповнолітніх,  онлайн-курсу «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики», проведення атестації педагогічних працівників закладів освіти, ведення військового обліку у закладах освіти.

У порядку денному семінару-практикуму були також питання  перспектив відкриття таборів з денним перебуванням дітей на базі закладів загальної середньої освіти району влітку 2019 року, фінансового забезпечення функціонування закладів освіти у поточному році.

Корисні посилання