Семінар на тему: «Інновації в сфері захисту навколишнього середовища»

07.12.2016 09:32:35

08 грудня 2016 року о 10.00 за підтримки Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації та українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва відбудеться роз’яснювальний семінар на тему: «Інновації в сфері захисту навколишнього середовища» стосовно ознайомлення з умовами гранту, пов’язаного з інноваціями в галузі захисту навколишнього середовища та розвитку плодоовочевого бізнесу.

Метою проекту – є підтримка інноваційних рішень в сфері захисту навколишнього середовища, які представляють цінність для виробництва плодоовочевої продукції і післязбиральної обробки.

Крім того, на зазначеному заході будуть розглянуті питання щодо шляхів збільшення виробництва виноробної продукції та алкогольних напоїв.

До участі у заході запрошено представників обласної та районної державної адміністрації, обласних структур, голів сільських та селищних рад, товаровиробників сільськогосподарської продукції, сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, фермерських господарств та громад.

Місце проведення заходу: м. Херсон, просп. Ушакова, 47, актовий зал, ІV поверх.

Для отримання додаткової інформації звертайтесь до контактних осіб:

  • Степанова Маргарита Михайлівна – заступник директора Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, тел. (0552) 42 27 48;
  • Коваленко Олександр Олександрович – начальник відділу євроінтеграції, сертифікації та стандартизації продукції харчової і переробної промисловості Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, тел. 42 27 53.

 

Корисні посилання