Сергій Козир долучився до круглого столу «Шляхи розвитку економіки громад» 

24.09.2021 17:12:47
Сергій Козир долучився до круглого столу «Шляхи розвитку економіки громад» 

Захід, учасниками якого стали підприємці, промисловці, виробники та фермери, відбувся у м. Нова Каховка в рамках святкування Дня міста. 

Очільник Херсонщини зазначив, має принципову позицію, що саме економіка та підприємництво актуальне та важливе джерело сили та конкурентноздатності громад Херсонщини:

«Сьогодні саме  підприємницький, фермерський та промисловий актив області здатний зрушити з місця питання забезпечення комфортних умов для ведення бізнесу на Херсонщині і, що особливо важливо, в невеликих громадах. Я завжди наполягаю на чесних та прозорих правилах відносин з інвесторами, відстоюю підтримку місцевого виробника. Тож моя ідея проста та зрозуміла: що добре для виробника, то добре для громади».

Під час круглого столу учасники обговорили низку важливих тем: аграрнi та туристичнi можливостi Каховського району та всієї області, розвиток бiзнес - клiмату громад у співпраці з мiжнародними грантовими проєктами та як використовувати iсторичнi, культурнi та географічні  переваги громад. 

Резюмуючи, очільник Херсонщини  Сергій Козир запропонував ініціативу -   створити місцеву робочу групу з формування локальної стратегії ефективного розвитку підприємництва та економічного розвитку громад кластерного типу:

«Завдання цієї групи  - створити модель та методологію економічного розвитку невеликої громади, для втілення іі підприємницьких ініціатив. Вивчити європейський досвід розвитку підприємництва в малих громадах та застосувати його в місцевих умовах. Коли ця модель буде готова, її можна втілити в невеликих громадах. А я готовий взяти під особистий контроль підтримку такої робочої групи, вивчення позитивного досвіду і підтримку втілення Локальної стратегії на рівні малих громад для забезпечення їх розвитку».Корисні посилання