Сергій Козир оглянув новозбудовану Архангельську амбулаторію

18.02.2021 13:49:04
Сергій Козир оглянув новозбудовану Архангельську амбулаторію

Сьогодні під час робочого візиту до Бериславського району т. в. о. голови облдержадміністрації Сергій Козир завітав до Високопільської ОТГ, де того року збудовано Архангельську амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

Очільник області наголосив, що питання завершення будівництва та реконструкції амбулаторій для команди облдеражадміністрації є пріоритетним. Адже від цього залежить здоров’я та добробут мешканців області.

Реалізація цього проєкту дозволить жителям 7 населених пунктів, а це близько 35,7 тис. осіб, отримувати якісні медичні послуги. За одну зміну медики зможуть прийняти 30 пацієнтів. У медзакладі працюватиме 8 медичних працівників. 

В амбулаторії є два кабінети для лікарів, кабінет щеплення, стерилізаційна, сестринська та кімната для зберігання медичних виробів та матеріалів. Окрім цього, для медперсоналу влаштовано санітарно-побутові приміщення в складі гардеробної, душової та санвузла, а для відвідувачів окремі вбиральні, які обладнали раковинами та унітазами.

Додамо, що будівельні робити здійснено за кошти субвенції з державного бюджету місцевим на здійснення заходів щодо розвитку системи охорони здоров’я у сільській місцевості. Корисні посилання