Сергій Козир ознайомився з роботою швейної компанії «ВіД»

14.06.2021 14:25:27
Сергій Козир ознайомився з роботою швейної компанії «ВіД»

«Швейна компанія «ВіД» - одне із найвідоміших підприємств Півдня України. Загальна площа фабричних приміщень становить 12 тис. кв. м. Велика потужність підприємства дозволяє в найкоротший термін виготовляти продукцію кількістю понад 30 млн одиниць на рік. На сьогодні ТОВ «ВіД» є лідером серед підприємств легкої промисловості країни.

Разом з цим швейна компанія на постійній основі надає учням Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну можливість проходити виробничу практику для закріплення отриманих теоретичних знань.

 

Саме так до фабрики потрапила Катерина Верестун: «Мені з дитинства подобалося шиття, тому я обрала професію кравця-закрійника в училищі сервісу та дизайну. Потрапила сюди вперше саме завдяки виробничій практиці та спробувала професію швачки. Однак, працювати почала оператором вишивального цеху. Дуже подобалося не сидіти на місці та долучатися до різних виробничих процесів. Наразі вже майже 4 роки працюю майстром вишивального цеху».

Сергій Козир ознайомився з роботою фабрики, а саме швейною, вишивальною і закрійною дільницями, а також з продукцією, що виготовляється, та перспективними напрямами розвитку підприємства.

Також у ході робочого візиту голова облдержадміністрації за сумлінну працю та високий професіоналізм відзначив подяками та почесними грамотами генерального директора та працівників фабрики.

Наразі активно виконується проєкт розвитку, згідно з яким тільки в Херсонській області відкрито 5 філій з понад 400 робочими місцями. У планах розширення в інших регіонах України.Корисні посилання