Сергій Тріщанович із інспекцією перевірив пляжі у Скадовському районі

17.06.2014 16:53:00

Сергій Тріщанович разом із комісією з проведення перевірок стану санітарної очистки та благоустрою територій населених пунктів, зон масового відпочинку та пляжів здійснили відповідну перевірку прибережної зони відпочинку Чорного моря на території Скадовського району

16 червня 2014 року заступник голови обласної державної адміністрації-керівник апарату Сергій Тріщанович разом із комісією з проведення перевірок стану санітарної очистки та благоустрою територій населених пунктів, зон масового відпочинку та пляжів здійснили відповідну перевірку прибережної зони відпочинку Чорного моря на території Скадовського району. 
«Майже через тиждень до області з’їдуться відпочиваючі з усіх куточків нашої країни, тому ми повинні в останній раз серйозно перевірити стан усіх зон відпочинку, аби люди перебували протягом усього курортно-оздоровчого сезону в комфортних та безпечних умовах», – звернувся до перевіряючих Сергій Тріщанович. 
Зокрема, члени комісії відвідали 2-кілометрову зону у м.Скадовську, а саме прилеглу територію бази відпочинку «Червоні вітрила», пляж «Еліна», територію розважального комплексу «MIAMI», лікувальний пляж «Скадовськ» та місце відпочинку пансіонату «Лазурний». Як показала перевірка, на вищезазначених територіях завезено не в достатній кількості піску, на березі моря майже через кожні 4 метри знаходяться гори водоростей, наявні ділянки з некошеною травою, мала кількість сміттєзбірників і санвузлів.
Окрім того, комісія відвідала 50 метрову зону відпочинку у с.Красне та пляж у смт Лазурне.
За результатами перевірки заступник голови обласної державної адміністрації-керівник апарату надав ряд доручень. Зокрема, привести пляжі у відповідність до санітарно-епідеміологічним вимогам та ліквідувати самобуди на території прибережних зон відпочинку.
Разом з тим, члени комісії запропонували зняти з балансу пляж у с.Красне, оскільки він не відповідає ніяким із затверджених норм.
Нагадаємо, 12 червня 2014 року голова обласної державної адміністрації видав розпорядження № 390 «Про проведення в області перевірок стану санітарної очистки та благоустрою територій населених пунктів, зон масового відпочинку та пляжів загального користування».
Згідно з ним утворено відповідну комісію, яка протягом усього поточного тижня здійснюватиме перевірки стану санітарної очистки та благоустрою територій населених пунктів, зон масового відпочинку та пляжів у Голопристанському, Цюрупинському, Каланчацькому, Генічеському, Скадовському районах, м.Нова Каховка та м.Херсон.

Корисні посилання