Сертифікати отримано!

04.11.2016 17:06:46
Сертифікати отримано!

04 листопада 2016 року керівником апарату обласної державної адміністрації Володимиром Клюцевським вручено сертифікати працівникам апарату обласної державної адміністрації, які прослухали тематичний короткостроковий семінар за темою «Ефективна управлінська діяльність та управлінські технології в органах влади».

Зазначений семінар проведено на базі Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій за участю працівників і викладачів Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

На семінарі державні службовці отримали інформацію щодо оптимізації управлінських взаємовідносин в умовах реформ публічної влади, ефективності діяльності органів публічної влади тощо. Заняття провели відомі в Україні та за кордоном науковці Приходченко Людмила Леонідівна, Саханєнко Сергій Єгорович, Давтян Степан Гургенович, Осадчук Світлана Вікторівна.

20161104_090722

Корисні посилання