Сервісна зона на КПВВ «Каланчак»: зручно для людей

19.12.2019 16:09:53
Сервісна зона на КПВВ «Каланчак»: зручно для людей

«Люди, які перетинають адмінмежу через контрольний пункт в’їзду-виїзду з тимчасово окупованої території АР Крим, можуть скористатись послугами ЦНАПу і відчути людське ставлення до них з боку української влади, з боку Херсонщини та нової України», - про це зазначив голова облдержадміністрації Юрій Гусєв під час відкриття сервісної зони на КПВВ «Каланчак». 


Відтепер на адмінмежі з АР Крим працюють автостанція, зони відпочинку, медпункт, поштове відділення та сучасний ЦНАП у тестовому режимі. 
Постійний представник Президента України в Автономній Республіці Крим Антон Кориневич підтримав Юрія Гусєва та підкреслив важливість роботи сервісної зони на КПВВ. 
 
«Відкриття сервісної зони – це важлива річ, тому що, безумовно, ми повинні створити комфортні умови не лише для перетину цієї тимчасової межі, але і для того, щоб громадяни могли користуватися певними послугами у сервісній зоні. Дуже важливо, що тут знаходиться Центр надання адміністративних послуг. Це знову ж таки максимально спрощує життя наших громадян, які вимушені перетинати адміністративну межу і потребують надання адміністративних послуг нашою державою», – зазначив Антон Кориневич.Корисні посилання