Сесія Каховської районної ради

26.10.2016 16:52:10
Сесія Каховської районної ради

26 жовтня відбулася ІХ позачергова сесія Каховської районної ради. Засідання вела голова районної ради Тетяна Тертична.

В роботі сесії взяли участь депутати районної ради, депутат обласної ради, керівництво райдержадміністрації та її структурних підрозділів, голови місцевих рад, керівники підприємств, установ, організацій району, працівники виконавчого апарату районної ради, представники громадськості та преси. На порядок денний внесено питання: про внесення змін до рішення ІІІ сесії районної ради VІІ скликання  від 25 грудня 2015 року № 13 «Про  районний бюджет  на  2016 рік»; про внесення змін до програми економічного, соціального та культурного розвитку Каховського району на 2016 рік та прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку району до 2018 року; про створення комісії по вирішенню питань щодо звільнення непрацездатних громадян від плати за надання соціальних послуг КУ «Каховський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)., а також про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельних ділянок.

Першочергові питання порядку денного – про внесення змін до районного бюджету і до програми економічного, соціального та культурного розвитку Каховського району на 2016 рік.

З питання про внесення змін до головного фінансового документу виступила начальник фінансового управління РДА Єремейчук Ірина. Про внесення змін до програми економічного, соціального та культурного розвитку Каховського району на 2016 рік доповів перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Шевченко.

Така терміновість розгляду питань була зумовлена потребою перерозподілу районного бюджету у межах затверджених бюджетних призначень і розподілу субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій на суму 1 340 758 гривень. А саме – на капітальний ремонт: комплексу будівель Червоноперекопської ЗОШ І-ІІІ ступенів (заміна віконних та дверних блоків) – 460 598 грн.;   покрівлі дитячого садка в с. Зелений Під – 409 900грн.;  покрівлі дитячого садка «Дзвіночок» Малокаховської сільської ради – 470 260 грн..

За рахунок міжбюджетних трансфертів, отриманих з бюджетів сільських рад, збільшено дохідну частину районного бюджету на   741 784 гривні. Ці кошти буде спрямовано  на фінансування структурних підрозділів Каховської районної пожежної охорони (50 000 гривень), поточного ремонту приміщень Коробківської ЗОШ І – ІІІ ст.,  фінансування дитячого дошкільного закладу  в Коробках (90 347 гривень), Роздольненського сільського будинку культури (74 247 гривень), Новокам’янського сільського клубу (8 272 гривні), забезпечення харчуванням учнів шкіл району (353 972 гривні) – на території Коробківської, Червоноперекопської, Семенівської, Тавричанської, Чорнянської, Костогризівської сільських рад.

З сільськими головами перелічених сільрад буде  укладено  договори про отримання та використання відповідних сільських бюджетів та цільових субвенцій.

Крім того, до  програми економічного, соціального та культурного розвитку Каховського району  на 2016 рік внесено зміни, якими передбачено  співфінансування капітальних ремонтів будівель та споруд обласного територіального центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (21 600 грн.) з фонду регіонального розвитку та з бюджету Роздольненської сільської ради і системи водопостачання по вулицях Садовій, Українській, Хмельницькій, Будівельників в с. Дудчине (932,198 грн.) з ФРР та з бюджету Дудчинської сільської ради.

Розглянуто й земельні питання: затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки  земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення державної власності   для підготовки лотів для продажу права оренди за зверненням МПП  « Агро-Експерт» на території Волинської сільської ради та для надання в оренду ПСП «Діамант» для обслуговування комплексу будівель і зернотоку на території Дудчинськох сільської ради.

Також на сесії затверджено склад комісії по вирішенню питань щодо звільнення непрацездатних громадян від плати за надання соціальних послуг районним терцентром та інші питання.

Зі зверненням від загальних зборів трудового колективу ДПДГ «Каховське» до Національної академії аграрних наук України про надання дозволу на проведення приватизації 50% земель сільськогосподарського призначення державної власності, що знаходяться в постійному користуванні ДПДГ «Каховське» виступив Павло Малишенко – помічник депутата районної ради Володимира Проценка.

Керуючий справами районної ради Володимир Любак у 30-хвилинці довів до депутатів ради відповіді, надані Міністерством регіонального розвитку, будівництва житлово-комунального господарства України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), щодо зростання цін/тарифів на природний газ, електроенергію та комунальні послуги.

Корисні посилання